JAK SE POSTAVIT SVÝM STÍNŮM, SKÁKAT S CHUTÍ Z POSTELE A ŽÍT ŽIVOT, KTERÝ TĚ BUDE BAVIT AŽ DO KONCE

Tato elektronická kniha Ti ukáže…

Jak překonat vlastní pochybnosti, strachy a obavy, které Ti znesnadňují úspěch ve vztazích, v práci i v byznyse, a zařídíš si úžasný život bez ohledu na to, co se Ti dosud nepovedlo.

Je o tom, jak v životě zazářit na novou metu úspěchu díky odemčení vlastního potenciálu a originality – navzdory všemu co se Ti přihodilo i hláškám pesimistů, kteří suše řekli „to nedáš“, „na to nemáš“, „nic z tebe nebude“, „nejsi dost dobrý…“ Je nejvyšší čas se tomu postavit!

Kniha je i o tom, jak dojít k vnitřnímu naplnění a začít vstávat s chutí a nadšením z postele, bez ohledu na to, jak moc demotivovaný můžeš teď v životě být. O tom, jak překonat všechny překážky a nástrahy života skrze aktivaci a využití své vnitřní síly. O tom, jak být skutečně šťastní, i když se nám to může zdát vzdálené nebo nemožné.

V eKnize si přijdou na své lidé, kteří:

Z

Chtějí v životě něco mnohem víc! (… to je jejím hlavním účelem, proto tato kniha vznikla)

Z

Touží po spokojenějších a naplňujících vztazích (… protože život je o lidech, nebuď poustevník!)

Z
Chtějí ovládnout svou mysl a eliminovat své strachy (… klidnější mysl = kvalitnější život)
Z
Hledají odvahu, sebevědomí a sílu (… pochopíš, že všechnu sílu máš už dávno v sobě, teď ji probudíš!)
Z
Rozhodli se postavit problémům čelem (… získáš jasné kroky, které tě vysvobodí a povedou ke změně)
Z
Mají pocit, že jim život hází klacky pod nohy (… přetni neustálé točení se v kruzích, cesta existuje!)
Z
Oceňují postupy jako v kuchařce (… najdeš v ní řadu osvědčených receptů na dosažení bodu zlomu)
Z
Na sobě rádi pracují a chtějí rychlejší posun vpřed (… jak za 1 měsíc zažít skok o 1 rok i víc)
Z
Ocení slova, která nabíjejí pozitivní energií (… podpoř svůj přirozený optimismus ještě víc!)
Z
Paralyzují je obavy z odmítnutí i kritiky (… nejistým se cítíš naposledy, narodil ses, abys vítězil!)
Z
Neví jak obstát i v dnešní „zvláštní“ době a chaosu (… poznej, jak najít poklady v sobě a využít je)

Pokud svůj potenciál objevíš, zaktivuješ ho a začneš využívat, budeš mít ty nejlepší předpoklady k tomu vytvořit si královský život plný blahobytu. Protože když objevíš to nejlepší z Tebe a začneš to sdílet, přineseš mimořádně vysokou přidanou hodnotu sobě i všem ostatním. Tvůj život začne mít hlubší rozměr. Začne konečně DÁVAT SMYSL!

Vydělávat velké peníze dnes NENÍ o tom dělat to, co všichni, ale o tom, dělat to, co neumí nikdo jiný. Nejde však jen o peníze jako o to, abychom dělali i to, co milujeme, co nás baví, neboť se v tom přirozeně rozvíjíme a zažíváme pozitivní emoce a osobnostně rosteme.

Kniha Aktivuj Svůj Potenciál NENÍ
jen další motivaČNÍ KNIHA…

N
Kniha Aktivuj Svůj Potenciál Ti pomůže najít svůj vnitřní hlas, který jsi přestal poslouchat. Pomůže Ti uvědomit si, jaký život opravdu chceš žít.
N

Kniha Aktivuj Svůj Potenciál Ti ukáže, jak objevit své dary, skryté talenty a jedinečnost, která v Tobě dřímá. Dá ti do rukou pomocné nástroje, jak s ní pracovat.

N
Kniha Aktivuj Svůj Potenciál Tě naučí prosadit se v tomto světě, využít síly svého mozku, neuroplasticity a epigenetiky, aby sis vytvořil život, o kterém jsi doposud jenom snil. Život, který budeš žít naplno.

POSPĚŠ SI, ke knize dnes navíc získáš i bonus v podobě pracovního sešitu s celou řadou cvičení. Stihneš to? ⏰

Objevil jsem něco, co mi změnilo život…

Od autora knihy Aktivuj svůj potenciál RADKA KARBANA

Milý hledači příležitostí,

Povím ti teď svůj příběh. Je rok 2008, ležím v posteli a teploměr ukazuje 41°C. Nic nezabírá. Sním nebo bdím? Nevím… V bolestech přemítám o životě. Extrémní nápor na tělo i psychiku se projevil hned po té, kdy jsem rok makal téměř 24/7 na rozjezdu středně velké firmy a měl na starost kolem třiceti lidí. Přispěl stres, málo spánku a sedavá práce Začaly mi na mysl přicházet myšlenky „Nejsi dost dobrý, Radku. Stejně na to nemáš, vždyť jsi jen…“ (možná si to taky někdy zažil(a)). A to mě ještě víc ničí.

O několik měsíců později, 6. listopadu, VISÍM HLAVOU DOLŮ. Je tma. Ruce mám před obličejem. „Co se stalo!?,“ křičím na svůj odraz na čelním skle. Auto je po pár kotrmelcích na odpis. Při první námraze v zatáčce to ulítlo rovnou do stromu jako na ledě. Nechápu, že jsem to přežil a ani nikomu neublížil…

Táta mě hází domů a starostlivě říká: „Dnes jsi měl vážně štěstí!“. Začínám mít zvláštní pocit, že se věci v životě nedějí jen tak… Co když nás má naše životní situace na něco důležitého upozornit?

Mrazivého únorového večera přicházím do svého útulného apartmánu. Vždy se sem rád vracím, ale tentokrát cítím, že je něco špatně. Moje žena je bledá. Nedívá se na mě. Tichý smutný hlas zašeptá: „Odcházím. Nechci už dál být v tomhle vztahu. Je konec.“ Je to pro mě ŠOK. Jako by mě probodla nožem. Ptám se – PROČ!?

Sedím se slzami v očích opřený o zeď… Nic se mi nechce. Vše postrádá smysl. Ano, to je to slovo. SMYSL! A v tom si uvědomuju, že práce, kterou jsem do té doby dělal, mě vlastně nenaplňuje. A že mi chybí čas na to cestovat po světě, kdy se mi zachce. Tolik jsem se vzdálil svému malému já, které o světě jako malý sběratel známek tak snilo!
Dochází mi, že jsem ty předchozí roky byl jakoby v nějakém transu… Rutinně jsem pracoval od rána do pozdní noci a život mi utíkal… a já ODKLÁDAL SVÉ SNY. A v ten okamžik mi to došlo!

Musím to změnit! Okamžitě. A ZAČNU HNED TEĎ!

Od té doby jsem udělal zásadní obrat. Vydávám se hledat do světa ty nejlepší transformační lídry, kteří by mi ukázali nový směr. Při jednom z tréninků na Floridě u kouče amerických prezidentů a olympijských hvězd Tonyho (jak se mu přezdívá), se ten dvoumetrový chlap pronikavě zadívá na mě a říká: „Jen síla rozhodnutí může navždy změnit Tvůj život.“. Bingo!

Uvědomuju si, že celé ty roky jsem sváděl vinu na ostatní a přitom se vždycky musí začít od nás samotných. A tehdy jsem nastoupil na cestu osobní i profesní proměny.

Potkal jsem řadu úspěšných lidí po celém světě – mistra finanční gramotnosti Roberta Kiyosakiho, autora bestsellerů a byznys kouče Briana Tracyho a řadu dalších.

Po rozsáhlém studiu u těch nejlepších na světě jsem objevil, že existuje 6 klíčových schopností, které pomáhají dlouhodobě uspět v profesním i osobním životě bez ohledu na věk, typ práce, silné a slabé stránky nebo povahu.

Odhalil jsem 7 klíčových superfaktorů, které všechny velikány spojují. Proč jsou tak úžasní! Oni se jen zdokonalili v oblastech, které mají VELKÝ DOPAD na všechno ostatní. Stali se tou nejlepší verzí sebe sama.

A právě to, co jsem se od mistrů Mistrů naučil, mi změnilo život. Své poznatky jsem spolu s návodem na naplněný život sepsal do nové knihy Aktivuj Svůj Potenciál, kterou jsem dokončil během mé poslední cesty do Austrálie.

Každý si zaslouží splnit si své dětské sny.

I Ty!

Jak tedy být KRÁLEM svého života, nikoliv obětí?

Být originálem a nikoliv kopií?

Jednou mít pak úžasný pocit z naplno prožitého života, kdy si zodpovíme tři zásadní otázky:

Žil jsem vážně naplno?
Miloval jsem tak hluboce, jak jsem mohl?
Měl můj život skutečný smysl?

Nyní prožívám ohromnou vděčnost, že jsem mohl procestovat už 61 zemí světa. Našel sám sebe. Našel své proč. A pomohl už několika tisícům lidí proměnit jejich život v mistrovské dílo. Děkuji za to! ŽIVOT JE ÚŽASNÝ. Tak ho žij NA MAXIMUM i Ty!

Co říkají lidé o Radkovi?
Lenka Matoušková – Olympionička
Ladislav Vávra, podnikatel a majitel firmy
Otázkou je: PŘIDÁŠ SE K NIM?
Musím se svěřit… a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana.
Petr Smetana

Mladá Boleslav

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů… DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme!
Filip Moravec

sportovec

Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl. Jsme úplně jiní lidi. Jsem na nás hrdej, jací jsme!
Pavel Holoubek

majitel IT firmy

Život se mi zlepšil díky Radkovi doslova o STOVKY procent!
Kamila Brunias

podnikatelka

V TÉTO KNIZE ODHALÍŠ NAPŘÍKLAD…
  • Tři hlavní brzdy, které Ti brání k bohatšímu a naplněnějšímu životu a které má ve své podvědomé mysli 93% populace. Prokopni tuhle betonovou zeď! Každá minuta se počítá.
  • Sedm superfaktorů, které spojují úspěšné lidi. Bez výjimky. Právě ty mají ohromný dopad na náš úspěch ve všech klíčových oblastech života!
  • Cestu, jak se postavit svým strachům a proměnit je v novou sílu, odhodlání a energii! A co na to tvé emoce?
    Víš, jak je zkrotit?
  • Tajné tipy od mistrů jako byl Einstein, jak nedosahovat úspěchu, ale rovnou mistrovství.
  • Šest klíčových schopností vítězů, pomocí nichž učiníš ze svého života království. Staň se králem, nikoliv poddaným!
  • Způsob, jak obnovit svůj život a zbavit se zbytečné zátěže. Tvá cesta právě začíná.
  • Nástroje, které ti pomohou stát se „superčlověkem za 66 dnů“, které už máš ve své výbavě a nic tě nestojí.

„Tohle není teorie… Už jsem na svých kurzech pomohl rozvinout potenciál více než 8273 lidem…“

🎁 Pořiď si eknihu na tomto webu a získáš velký DÁREK: 🎁

Pracovní sešit Aktivace Potenciálu Začíná!
Nechceš zůstat jen u čtení a toužíš vrhnout se do toho rovnýma nohama? Tento pracovní sešit jsem připravil právě pro Tebe! Formou návodných otázek a diagramů můžeš začít rozvíjet svůj potenciál okamžitě. Pomůže ti tak získat z knihy maximální efekt.
Tento pracovní sešit má hodnotu 770 Kč, při objednání zde jej získáš ZDARMA.
Aktivuj svůj potenciál a zažij POŘÁDNOU JÍZDU!

„Chceme-li dělat, mít, tvořit velké věci, musíme se stát velkými nejprve my sami.“ – Radek Karban

Objev cestu, o které jsi nejspíše dosud nepřemýšlel. Získej nástroje, jak dosáhnout naplněného života.

Zasloužíš si žít život,
který tě bude bavit až do konce! 

eKniha Aktivuj Svůj Potenciál stojí 490 Kč. Pokud však na této stránce chytíš svůj výtisk dnes, získáš zvýhodněnou akční cenu a dárek v podobě pracovního sešitu! Když jízda, tak jízda!

ŽÁDNÉ skryté „poplatky“. Proč to dělám?

1. Mnoho let jsem se sám trápil s tím, jak vyniknout a být úspěšnější. Jenže jsem po pár letech vedení vlastní střední firmy narazil… (A hned 2x). Nejprve s autem na první námraze do stromu.  Podruhé když jsem si uvědomil, že mě to vlastně vůbec nebaví. Hledal jsem odpovědi po celém světě a to, na co jsem přišel, mi změnilo život od základů. Chci přispět tomuto světu a sdílet to i s ostatními.

2. Chci, aby si tuto knihu přečetlo díky snadno doručitelnému elektronickému formátu co nejvíce lidí. Upřímně totiž věřím, že každý je svým vlastním originálem a když vyzdvihne to nejlepší, co v něm je, může dosáhnout svého maximální potenciálu a takoví lidé jsou dnes potřeba.

3. A v neposlední řadě doufám, že když se spolu díky této knize seznámíme, budete mít chuť spolupracovat ještě víc.

Ale Tvůj čas rychle běží… ⏰⏰⏰

Začíst číst můžete okamžitě

Knih se prodalo už přes 17 tisíc kusů. Abych její dodání urychlil a umožnil vám ji číst třeba i teď, když můžete být někde na dovolené, vydal jsem ji elektronicky. Díky tomu si ji můžete stáhnout hned teď. Berete? Pak si pospěšte a objednejte si eknihu na této stránce. A patrně budete patřit také k lidem, kteří si ji zamilují natolik, že si ji přečtou hned několikrát, jak mi mí čtenáři zpětně píší. Pokaždé si uvědomíte další a další úhel pohledu!

Dokud vidíte tuto stránku, elektronická kniha je stále dostupná a připravena ke stažení.

Nikdy dřív to nebylo
SNAZŠÍ, než je teď.

 P.S. Pokud jsi náhodou jedním z těch lidí, kteří rovnou zvědavě přeskočí na konec stránky, tady je má nabídka:

Pošlu Ti na email elektrickou verzi 200 stránkové knihu „Aktivuj Svůj Potenciál: Jak se postavit svým stínům, začít skákat s chutí z postele a žít život, který tě bude bavit až do konce!“. Běžná  prodejní cena je 490 Kč, ale protože právě běží zvýhodněná akcička, ušetříš 200 Kč, pokud budeš jednat hned.

Jako akt mé důvěry v Tebe přihazuji ke knize ještě bonus v hodnotě 770 Kč – detailní pracovní sešit s otázkami, které Tě postupně navedou k rozvinutí Tvého potenciálu. Získáš ho v elektronické verzi spolu s eknihou a zahrnuje celou řadu pomocných kroků k nalezení Tvého potenciálu osobnosti a jak uvidět své výjimečné dary a talenty, se kterými zazáříš! 

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

© Copyright Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.
Všechna práva vyhrazena.
Ochrana údajů | Doprava & platba | VOP | Kontakt
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.