✅ DESATERO JE NA CESTĚ

V tuto chvíli Vám ho posílám pěkně na e-mail, abyste se k němu mohli vracet a nezahučelo kdesi v síti.

Je však potřeba udělat ještě 1 malou věc, aby Vám fakt došlo, tento krok prosím nepřeskakujte. ⚠️ (doopravdy)

Pokud máte e-mail na Seznam.cz / Email.cz, přihlaste se do něj a najděte email „Tady je Vaše Desatero“ ve složce HROMADNÉ a přetáhněte ho tahem myši do složky Doručené.

Pokud máte e-mail na Gmailu, přihlaste se do něj a najděte email „Tady je Vaše Desatero“ ve složce Promoakce a přetáhněte ho tahem myši do složky Doručená pošta. 

Máte-li e-mail jinde a nepřistál Vám email „Tady je Vaše Desatero“ do Vaší hlavní složky, najděte ho v jiné složce a přetáhněte do Doručené.

Máte? … (vím, že 90% lidí nečte a neposlouchá, ale věřím, že budete patřit k 10% těch nadějnějších, kteří to dodrží). Za odměnu Vám pak ještě něco k Desateru doplním, protože toto je jen hlavní kostra. (poznám to snadno 🙂 

A protože mi záleží na tom, aby vám mé rady a doporučení fungovaly opravdu na maximum, připravil jsem pro vás ještě jedno 🎁 supertajné překvapení níže. 🎁 👇👇👇

↪ Než Vám dorazí

Protože vidím, že Vás téma nalézání  skrytého potenciálu vážně moc zajímá, rád bych Vám s tím osobně pomohl. Za posledních 10 let mi pod rukama prošlo přes 6200+ nadějných jedinců a velké části z nich jsem i změnil život. Pročtěte si teď více o tom, jak mohu pro Vás udělat X-krát víc, abyste vynikali a ukázali svou sílu světu.

Jak AKTIVACÍ svého POTENCIÁLU naplno VYNIKNOUT v dnešní době, cítit silné naplnění a pomocí nově objeveného talentu zabodovat 🎯 v práci i v byznysu?

Celodenní seminář o rozvinutí Vašeho potenciálu

Ověřeno na více jak 2420 nadšených účastnících!

N

Poznáte 7 sil, které ovlivňují Vaši schopnost dosáhnout trvajícího úspěchu v kariéře / byznysu

N

Odhalíte své “stínové já” v typologii archetypů, které může sabotovat Vaši odhodlanost v plnění cílů a uvědomíte si cestu k Vašemu vítěznému já.

N

Naučíte se 7 způsobů, jak odbrzdit svůj skutečný potenciál a uvolnit ho v sobě! Podíváme se na rozvíjení skrytých talentů a tzv. Tři klíče osobnosti.

N

Objevíte 2 oblasti, kam se soustředí většina lidí toužících po fin. svobodě, a kde ji bohužel nikdy nenajdou. Nehledejte, kde hledají všichni. Vy i Váš život je originál. Poznejte cestu Vaší výjimečnosti.

N

Pochopíte systém tzv. Svaté trojice, díky kterému budete umět lépe řídit svou náladu i emoce. 🙂

N

Porozumíte průlomovému experimentu z neurověd, díky kterému uvidíte jak lze zvýšit míru Vašeho štěstí a cítit se opět fantasticky!

N

Inspirujete se, poznáte skvělé lidi a mnohem víc...

Akční zvýhodněné vstupné za chvíli vyprší

Seminář Aktivuj svůj potenciál je pro ty, kteří:

✅ Cítí, že chtějí v životě víc a také si uvědomují, že MAJÍ NA VÍC, než si druzí myslí.

✅ Nachází se v bodě, kdy hledají nějakou pozitivní změnu v životě, ať už je to na úrovni vztahů, vzhledu, zdraví, energie nebo kariéry/byznysu.

✅ Chtějí odhalit, co je teď skutečně nejvíce brzdí, aby mohli růst dál. Objevit ten skutečný kořen příčiny, která často nebývá příliš vidět.

✅ Přejí si zjistit, jak to velmi úspěšní lidé dělají, že se jim daří, a co je důvodem, že excelují i v dlouhodobém horizontu! Existují nějaké zákonitosti, které se lze naučit?

Tento seminář se koná ve 3 největších městech České republiky, aby se co nejvíce nadějných jedinců  mohlo odpíchnout na svou další metu. 🏆

Pozor, vstupenka běžně stojí 950 Kč

Protože jste si však stáhli Desatero a vidím, že OPRAVDU na sobě chcete pracovat,podpořím Vás dnes extra dotovanou cenou 🙏

350 Kč

(Ušetříte tedy 600 Kč než časomíra vyprší.)

Vyberte si nyní jedno z uvedených měst konání semináře, které Vám nejvíce vyhovuje.:

OSTRAVA 31.8.2019

(od 14:00 do 20:00)


VYPRODÁNO

BRNO 1.9.2019

(od 9:30 do 17:00)


VYPRODÁNO

PRAHA 7.9.2019

(od 9:30 do 17:00)


✅ POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

POZOR - seminář NENÍ jen o motivaci, která by vyprchala, jako pára nad hrncem. Seminář Vám ukáže mnohé stránky a aspekty potenciálu právě Vaší osobnosti! 

Podpořte sami sebe ve svém růstu. TOTO JE VAŠE ŠANCE!

POKUD SE CHCETE INSPIROVAT A DÁVÁ VÁM TO SMYSL, MUSÍM PŘIPOMENOUT DŮLEŽITOST JEDNAT IHNED, JINAK JIŽ MOHOU BÝT VŠECHNA MÍSTA PŘI POZDĚJŠÍM NÁVRATU BEZNADĚJNĚ OBSAZENA.

 

P.S. Přesné místo konání Vám dorazí se vstupenkou na e-mail.

Těším se na setkání s Vámi,

OD TVŮRCE SEMINÁŘE AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL
... Radka Karbana

Vážený budoucí génie úspěchu,

chystáš se naučit, jak aktivovat svůj skutečný potenciál, který v sobě máš, a jak ho plně rozvinout, abys zazářil a vytvořil si úžasný život. Zjisti, jak se cítít živý, osobně atraktivní a dosáhnout toho, že se na Tebe úspěch lepí doslova kudy chodíš. Dovol si připustit, že je to možné, a už brzy Tě překvapí potvrzení této nové reality, kterou budeš žít.

Žijeme dnes ve zlaté době velkých příležitostí.Nikdy dříve to nebylo snazší. Průměrný člověk s průměrným vzděláním a průměrnými zkušenostmi dnes dokáže vytvořit něco VELKÉHO. Zjisti, že průměrnost je šedivá a nudná. Objev svou vlastní VÝJIMEČNOST a rozviň ji naplno.

Naplň si své osobní cíle a sny, a to MNOHEM RYCHLEJI. Byl jsem u svých klientů svědkem tisíce proměn lidských životů  a tak vím, že v každém existují skryté talenty, které lze využít. A protože čas na tomto světě ubíhá rychle a bez přestání, dovol si, mít vysoké cíle, ambice a žít své sny. A já Ti je osobně pomohu uskutečnit tak, jak jsem to učinil za poslední léta již pro 6165 lidí jako jsi Ty. Získej revoluční poznatky z věd a neurověd na svou stranu a spolehni se na to, že  Ti pomohou!

To je jen nepatrný zlomek toho, co si z tréninku AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL odneseš. Tato akce je speciální v tom, že Ti ukáže postupy, jak krok za krokem proměnit každou oblast ve svém životě k dosažení vysněného života. Využij revoluční způsoby řízení mysli, těla i ducha tak, že Tvé nové výsledky budou dlouhodobé a TRVALÉ.

REFERENCE & ZKUŠENOSTI

Stále přemýšlíte? Poslechněte si, co lidé říkají... 😮

OSTRAVA 31.8.2019

(od 14:00 do 20:00)


✅ MÍSTA JEŠTĚ K DISPOZICI

BRNO 1.9.2019

(od 9:30 do 17:00)


✅ MÍSTA JEŠTĚ K DISPOZICI

PRAHA 7.9.2019

(od 9:30 do 17:00)


✅ MÍSTA JEŠTĚ K DISPOZICI

Kdo je Radek Karban a jaké má zkušenosti

N
Expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance.

N
Autor knih Aktivuj Svůj Potenciál a Proměň své sny v realitu a programů Maximální Potenciál a Síla Sebevědomí.

N
Pořadatel tréninků  pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost. Řeší s nimi vyrovnávání se s nejrůznějšími strachy, prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti, zvýšení energie a nastavení životní rovnováhy.

N
Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse a zakladatel firewalkingu) nebo Robert Kiyosaki (autor knihy Bohatý táta, chudý táta v oblasti finanční gramotnosti).

N
Licencovaný NLP MASTER (neuro-lingvistického programování) a instruktor tzv. “firewalkingu/, chůze přes žhavé uhlí, které obdržel na F.I.R.E. institutu v Kalifornii Tollyho Burkana

N
Působil v týmu Anthony Robbinse, amerického life kouče č. 1 a kouče některých amerických prezidentů  

Pár střípků o Radkovi...

Před pár měsíci pomohla Radkova práce s vrcholovou sportovkyní Lenkou Matouškovou vybojovat zlatou medaili pro Českou republiku na světové olympiádě neslyšících sportovců. Po dlouhých 8 letech se tak do ČR dostalo opět zlato, a to v hodu diskem. Lenka absolvovala řadu Radkových tréninků a to ji navždy změnilo život. 

Další z nedávných výsledků práce s Radkem Karbanem zažívá podnikatel Tomáš Urban, kterému se dokonce znásobily příjmy z podnikání tak, že má diametrálně vyšší čísla, než se mu podařilo kdy dříve, a to už po pár měsících od absolvování tréninku.

Podnikatelce Kamile Brunias, která líčí největší české hvězdy filmových pláten, Radek pomohl otočit život o 180 stupňů. Dříve vyčerpaná podnikatelka trpící stresem a nedostatkem volného času, je dnes šťastnou ženou plnou energie, odhodlání a nadšení, a dělá to, co ji baví a naplňuje a zároveň si udržuje životní balanc a rovnováhu.

Radek se dostal za poslední léta k těm nejúspěšnějším lidem, jaké si dovedete představit. Osobně je vyzpovídal, aby odhalil kouzlo jejich úspěchu, např. Robert Kiyosaki (znáte z bestsellerů Bohatý táta, chudý táta... nebo z knihy Proč chceme, abyste byli bohatí společně s Donaldem Trumpem), Sir Richard Bandler (průkopník modelování úspěšných vzorců chování, co studoval světové titány současnosti i historie, a tvůrce celého NLP), či Brian Tracy (věhlasný světový TOP byznys spíkr a autor 40ky knih přeložených do 30 jazyků) a desítky a desítky dalších.

Jak asi chápete, kapacita sálů bude rychle zcela obsazena tím, že máte možnost získat základní vstupenku za cenu jedné večeře. Doporučujeme se registrovat na akci AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ihned, dokud tato nabídka platí. (je-li stále výše dostupná)

© 2019 Pomáháme uspět s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. – VOP | Ochrana údajů

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 950 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!