✅ DESATERO JE NA CESTĚ

V tuto chvíli Vám ho posílám pěkně na e-mail, abyste se k němu mohli vracet a nezahučelo kdesi v síti.

Je však potřeba udělat ještě 1 malou věc, aby Vám fakt došlo, tento krok prosím nepřeskakujte. ⚠️ (doopravdy)

Pokud máte e-mail na Seznam.cz / Email.cz, přihlaste se do něj a najděte email „Tady je Vaše Desatero“ ve složce HROMADNÉ a přetáhněte ho tahem myši do složky Doručené.

Pokud máte e-mail na Gmailu, přihlaste se do něj a najděte email „Tady je Vaše Desatero“ ve složce Promoakce a přetáhněte ho tahem myši do složky Doručená pošta. 

Máte-li e-mail jinde a nepřistál Vám email „Tady je Vaše Desatero“ do Vaší hlavní složky, najděte ho v jiné složce a přetáhněte do Doručené.

Máte? … (vím, že 90% lidí nečte a neposlouchá, ale věřím, že budete patřit k 10% těch nadějnějších, kteří to dodrží). Za odměnu Vám pak ještě něco k Desateru doplním, protože toto je jen hlavní kostra. (poznám to snadno) 

A protože mi záleží na tom, aby vám mé rady a doporučení fungovaly opravdu na maximum, připravil jsem pro vás ještě jedno velkolepé překvapení níže. 🎁 👇👇👇

↪ Než Vám dorazí

Protože vidím, že Vás téma nalézání  skrytého potenciálu vážně moc zajímá, rád bych Vám s tím osobně pomohl. Za posledních 15 let mi pod rukama prošlo přes 12800+ nadějných jedinců a velké části z nich jsem i změnil život. Pročtěte si teď více o tom, jak mohu pro Vás udělat X-krát víc, abyste vynikali a ukázali svou sílu světu.

Bylo by pro vás zajímavé, kdybyste se za jediný den mohli dozvědět tajemství...

Jak se stát vysoce úspěšným jedincem, který umí plně využívat svých skrytých darů, talentů a síly své mysli, a tak mít skutečný dopad (i bez roků tvrdé práce a přešlapů)?

... pak vás vyloženě nadchne, co jsem pro Vás a další ambiciózní muže a ženy připravil.

⬆️ Přehrajte si nyní toto VELMI DŮLEŽITÉ VIDEO a odhalte, 2 způsoby, jak změnit svůj život ⬆️

Přijďte si pro pořádný IMPULZ a katapultujte svůj život na další metu na seminář...
Aktivuj svůj potenciál ŽIVĚ a žij své sny dříve! 🚀

Díky celé dekádě zkušeností při rozvoji potenciálu druhých a díky know-how posbíraného od světových transformačních lídrů objevíš, jak jednoduše i Ty můžeš uvolnit své skryté síly a využít svých přirozených schopností k tomu, abys zazářil v dnešním světě. Aktivuj své dary, skryté talenty a povyskočíš kvantově vzhůru!

Drtivá většina populace žije průměrný život jenom proto, že o nich neví nebo je přehlíží. Měj se SKVĚLE a nikoli jen dobře, ŽIJ SVÉ SNY namísto abys po nich jen toužil. Každá minuta se počítá!

Staň se originálem a nikoli jen kopií! Tento svět Tě potřebuje.

Celodenní seminář o rozvinutí Vašeho potenciálu

Ověřeno na více jak 3620 nadšených účastnících!

N

Poznáte 7 sil, které ovlivňují Vaši schopnost dosáhnout trvajícího úspěchu v kariéře nebo v byznysu (a jak systematicky a dlouhodobě navyšovat svůj příjem i svůj dopad)

N

Odhalíte své “stínové já” v typologii archetypů, které může sabotovat Vaši odhodlanost v plnění cílů a uvědomíte si cestu k Vašemu vítěznému já.

N

Naučíte se 7 způsobů, jak odbrzdit svůj skutečný potenciál a uvolnit ho v sobě! Podíváme se na rozvíjení skrytých talentů a tzv. Tři klíče osobnosti.

N

Objevíte 2 oblasti, kam se soustředí většina lidí toužících po fin. svobodě, a kde ji bohužel nikdy nenajdou. Nehledejte, kde hledají všichni. Vy i Váš život je originál. Poznejte cestu Vaší výjimečnosti.

N

Pochopíte systém tzv. Svaté trojice, díky kterému budete umět lépe řídit svou náladu i emoce. 🙂 Demonstruji Vám přímo na pódiu, jak je snadné ze přepnout ze smutné, špatné a depresivní nálady do radostného JÁ vyzařující jistotu a vášeň do života! Naučíte se vyzařovat SKVĚLOU ENERGII!

N

Porozumíte průlomovému experimentu z neurověd, díky kterému uvidíte jak lze zvýšit míru Vašeho štěstí a cítit se fantasticky KAŽDÝ DEN! A k tomu Vám prozradím pětici ikonických návyků lidí, jako byl Tomáš Baťa či je Bill Gates.

N

Inspirujete se, poznáte skvělé lidi a mnohem víc...

Akční zvýhodněné vstupné za chvíli vyprší

Akce je určená všem ambiciózním lidem, kteří:

✅ Cítí, že chtějí v životě víc a uvědomují si, že MAJÍ NA VÍC, než si druzí o nich myslí.

✅ Nachází se v bodě, kdy hledají pořádný IMPULZ v životě, ať už je to na úrovni financí či byznysu, nebo kariéry, či svých osobních i pracovních vztahů. 

✅ Chtějí odhalit, co je nejvíce brzdí a limituje UVNITŘ, aby mohli růst dál. Objevit ten skutečný kořen příčiny, která často nebývá příliš vidět. Přijít na své cenné ODPOVĚDI.

✅ Přejí si zjistit, jak fungují a myslí velmi úspěšní lidé, že se jim daří kudy chodí a kde berou svou energii a chuť k AKCI! Existují nějaké zákonitosti, které se lze naučit?

Seminář vás překvapí celou řadou praktických kroků, které budete moci zavést, a ty vám pomohou odpíchnout se raketovým tempem dál. 🏆 

Každý další den bez strategií, které se můžete naučit na semináři Aktivuj svůj potenciál ŽIVĚ dne 30. září 2023 v Praze, vás připravuje o vaše peníze i drahocenný čas, který se už jinak nikdy nevrátí. 

Není čas ztrácet další čas! Rozhodněte se akcelerovat sebe samé.
Inspirujte se, CO funguje skvěle, a JAK to zavést hravě do života.

Pozor, vstupenka běžně stojí 2850 Kč

Protože jste si však stáhli Desatero a vidím, že OPRAVDU na sobě chcete pracovat,podpořím Vás dnes extra zvýhodněnou cenou 🙏

1490 Kč
(Ušetříte tedy 1360 Kč než časomíra vyprší.)

Počet míst v sále je velmi omezený a ubývají každou chvílí.

30. 9. 2023

Od 9:30 do 17:30
(hotel upřesníme)

2 850 Kč
1490 Kč

PRAHA

Dnes jen za

( POZOR: Poslední volná místa )

POZOR - seminář NENÍ jen o motivaci, která by vyprchala, jako pára nad hrncem. Seminář Vám ukáže mnohé stránky a aspekty potenciálu právě Vaší osobnosti! 

Podpořte sami sebe ve svém růstu. TOTO JE VAŠE ŠANCE!

POKUD SE CHCETE INSPIROVAT A DÁVÁ VÁM TO SMYSL, MUSÍM PŘIPOMENOUT DŮLEŽITOST JEDNAT IHNED, JINAK JIŽ MOHOU BÝT VŠECHNA MÍSTA PŘI POZDĚJŠÍM NÁVRATU BEZNADĚJNĚ OBSAZENA.

 

P.S. Přesné místo konání Vám dorazí týden předem na e-mail.

P.P.S. Děláte správné rozhodnutí. První krok je vždy ten nejtěžší, ale zároveň i nejpotřebnější v našich životech. Budete nadšení vším, o co se obohatíte pro vytvoření bohatého života. 

Těším se na setkání s Vámi,

OD TVŮRCE SEMINÁŘE AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL
... Radka Karbana

Vážený budoucí génie úspěchu,

chystáš se naučit, jak aktivovat svůj skutečný potenciál, který v sobě máš, a jak ho plně rozvinout, abys zazářil a vytvořil si úžasný život. Zjisti, jak se cítít živý, osobně atraktivní a dosáhnout toho, že se na Tebe úspěch lepí doslova kudy chodíš. Dovol si připustit, že je to možné, a už brzy Tě překvapí potvrzení této nové reality, kterou budeš žít.

Žijeme dnes ve zlaté době velkých příležitostí.Nikdy dříve to nebylo snazší. Průměrný člověk s průměrným vzděláním a průměrnými zkušenostmi dnes dokáže vytvořit něco VELKÉHO. Zjisti, že průměrnost je šedivá a nudná. Objev svou vlastní VÝJIMEČNOST a rozviň ji naplno.

Naplň si své osobní cíle a sny, a to MNOHEM RYCHLEJI. Byl jsem u svých klientů svědkem tisíce proměn lidských životů  a tak vím, že v každém existují skryté talenty, které lze využít. A protože čas na tomto světě ubíhá rychle a bez přestání, dovol si, mít vysoké cíle, ambice a žít své sny. A já Ti je osobně pomohu uskutečnit tak, jak jsem to učinil za poslední léta již pro 16 564 lidí jako jsi Ty. Získej revoluční poznatky z věd a neurověd na svou stranu a spolehni se na to, že  Ti pomohou!

To je jen nepatrný zlomek toho, co si z tréninku AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL odneseš. Tato akce je speciální v tom, že Ti ukáže postupy, jak krok za krokem proměnit každou oblast ve svém životě k dosažení vysněného života. Využij revoluční způsoby řízení mysli, těla i ducha tak, že Tvé nové výsledky budou dlouhodobé a TRVALÉ.

REFERENCE & ZKUŠENOSTI

Stále přemýšlíte? Poslechněte si, co lidé říkají... 😮


30. 9. 2023

Od 9:30 do 17:30
(hotel upřesníme)

2 850 Kč
1490 Kč

PRAHA

Dnes jen za

( ještě jsou volná místa )

Kdo je Radek Karban a jaké má zkušenosti

N
Expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance.

N

Autor knih Aktivuj Svůj Potenciál a Šťastné a sebevědomé superdítě, které se staly v ČR bestsellerem.

N
Pořadatel tréninků  pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost. Řeší s nimi vyrovnávání se s nejrůznějšími strachy, prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti, zvýšení energie a nastavení životní rovnováhy.

N
Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse a zakladatel firewalkingu) nebo Robert Kiyosaki (autor knihy Bohatý táta, chudý táta v oblasti finanční gramotnosti).

N

Licencovaný NLP Trainer (neuro-lingvistického programování) a instruktor tzv. “firewalkingu/, chůze přes žhavé uhlí, které obdržel na F.I.R.E. institutu v Kalifornii Tollyho Burkana

N
Působil v týmu Anthony Robbinse, amerického life kouče č. 1 a kouče některých amerických prezidentů  

Pár střípků o Radkovi...

Před pár měsíci pomohla Radkova práce s vrcholovou sportovkyní Lenkou Matouškovou vybojovat zlatou medaili pro Českou republiku na světové olympiádě neslyšících sportovců. Po dlouhých 8 letech se tak do ČR dostalo opět zlato, a to v hodu diskem. Lenka absolvovala řadu Radkových tréninků a to ji navždy změnilo život. 

Další z nedávných výsledků práce s Radkem Karbanem zažívá podnikatel Tomáš Urban, kterému se dokonce znásobily příjmy z podnikání tak, že má diametrálně vyšší čísla, než se mu podařilo kdy dříve, a to už po pár měsících od absolvování tréninku.

Podnikatelce Kamile Brunias, která líčí největší české hvězdy filmových pláten, Radek pomohl otočit život o 180 stupňů. Dříve vyčerpaná podnikatelka trpící stresem a nedostatkem volného času, je dnes šťastnou ženou plnou energie, odhodlání a nadšení, a dělá to, co ji baví a naplňuje a zároveň si udržuje životní balanc a rovnováhu.

Radek se dostal za poslední léta k těm nejúspěšnějším lidem, jaké si dovedete představit. Osobně je vyzpovídal, aby odhalil kouzlo jejich úspěchu, např. Robert Kiyosaki (znáte z bestsellerů Bohatý táta, chudý táta... nebo z knihy Proč chceme, abyste byli bohatí společně s Donaldem Trumpem), Sir Richard Bandler (průkopník modelování úspěšných vzorců chování, co studoval světové titány současnosti i historie, a tvůrce celého NLP), či Brian Tracy (věhlasný světový TOP byznys spíkr a autor 40ky knih přeložených do 30 jazyků) a desítky a desítky dalších.

Jak asi chápete, kapacita sálů bude rychle zcela obsazena tím, že máte možnost získat základní vstupenku za cenu jedné večeře. Doporučujeme se registrovat na akci AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ihned, dokud tato nabídka platí. (je-li stále výše dostupná)

© 2020 Pomáháme uspět s.r.o. – Všechna práva vyhrazena. – VOP | Ochrana údajů

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.