Aktivuj Svůj Potenciál

HURÁ, DOKONČENO! Kniha je Tvoje! 👍 👍 👍

Tvá objednávka byla úspěšně uhrazena. Děkuji Ti za důvěru!

Na Tvůj email bylo právě odesláno potvrzení s dokladem. Jakmile kniha opustí tiskárnu 30.6., zamíří si to rovnou to Tvé schránky. Pokud se už nemůžeš dočkat tak jako já :-), mám tu skvělou zprávu jak z ní vyždímat maximum a připíšu Ti věnování, viz. video.

P.S. Přišlé emaily ode mě přetáhni do složky Doručená pošta, ať zůstaneme v kontaktu a dojdou Ti i doplňující informace 🙂

** JAK Z NÍ VYTĚŽIT JEŠTĚ VÍCE? EXKLUZIVNĚ VE VIDEU! **

[stealth-auto-player video="https://player.vimeo.com/video/273643038" aspect_ratio="16-by-9" controls="0" showinfo="0"]<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->
AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL - Tour Radka Karbana po ČR

OBJEV tajemství, jak AKTIVACÍ Tvého POTENCIÁLU vydělávat VELKÉ PENÍZE, ŽÍT život NAPLNO a mít VÝJIMEČNÉ VÝSLEDKY v práci,byznysu i životě.

Večerní seminář se koná v několika městech:

(zvol si nyní nejbližší lokalitu, začátek programu je od 18:00)

[hotspot id='1971' /]

Vstupenka na místě stojí 950 Kč

avšak právě teď na této stránce ji máš jen za

250 Kč

Ušetříš 700 Kč proto, že sis dnes objednal(a) knihu!

A já Tě chci vážně maximálně podpořit. TOTO JE ŠANCE!

Tato speciální nabídka může být stažena každou chvíli,
jelikož tour je jen jednou a míst v sálech omezený počet. Pospěšte si.

<a name="terminy"></a>

Chytněte si nyní své místo,
než se po nich zapráší!

Objev nástroje k vlastní neporazitelnosti!
Už v sobotu 30. září - pospěšte si!

30. 9. 2023

Od 9:15 do 17:30
(Grand Majestic Plaza)

2 250 Kč
1490 Kč

PRAHA

Dnes jen za

(< Méně jak 10 posledních židlí)

Na živo uvidíte a zažijete:

N

Jakých 6 klíčových sil ovlivňuje vaši schopnost dosáhnout trvajícího úspěchu v kariéře, byznysu i v životě

N

Odhalíte své “stínové já” v typologii archetypů, které vám sabotuje vaše výsledky a objevíte systém, jak se přepnout do svého vítězného já! + profilový test osobnosti

N

7 způsobů jak odbrzdit svůj skutečný potenciál a uvolnit ho v sobě! Můžete žít více. Mít více. Být více! Těchto 7 tzv. superfaktorů je rozlišuje mistra od žáka, úspěšného od průměrného. Mají totiž maximální dopad a přímo ovlivňují to, jak vy prožíváte realitu v tomto světě a dovedete být šťastní!

N

2 oblasti, kam se soustředí většina lidí toužících po finanční svobodě (a tam ji nikdy nenajdou – chcete být finančně svobodní?)

N

Tipy a inspiraci, jak rozhýbat svůj život v 8mi rovinách a dosáhnout chtěných změn rychlej

N

Autogramiáda Radkovy nejnovější knihy Aktivuj Svůj Potenciál. A budeme i soutěžit! 🙂

Tento seminář je pro Vás, pokud:

N

Cítíte, že chcete v životě něco víc. Rádi byste měli před ostatními náskok.

N

Podnikáte a cítíte, že je těžší a těžší přizpůsobovat se všem těm změnám venku… Věci i lidé Vám často přerůstají přes hlavu. Jste z toho tak trochu unavení a potřebujete něco „neprůstřelného“, co zabere.

N

Nacházíte se v bodě, kdy hledáte nějakou pozitivní změnu v životě, ať už je to na úrovni vztahů, těla/vzhledu, zdraví, energie, kariéry či lepšího nasměrování.

N

Chcete odhalit co Vás teď skutečně nejvíce brzdí, abyste se mohli mít lépe, a přišli jste na skutečný kořen problému, který nebývá častokrát vidět.

N

Slyšeli jste o spoustě úspěšných lidí, ale nepřijde Vám, že by byli víc chytřejší nebo nějak speciální než jste Vy, jen mají prostě z nevysvětlitelného důvodu lepší výsledky a peníze, a chcete vědět co sakra dělají jinak, že se jim tak daří a excelují!

HARMONOGRAM VEČERA:

Registrace účastníků, otevření sálu a networking

Blok I. – 7 superfaktorů úspěšných lidí a jak je ovládnout

Blok II. – Jak vykročit ze svého stínu a využít síly šesti schopností vítězů, abys zazářil v tomto světě!

Křest knihy, autogramiáda, focení & networking

17:30 – 17:45

18:00 – 19:15

19:15 – 20:30

20:30 – 21:00

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz

SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https://www.facebook.com/RadekKarbanOfficial&tabs=timeline&width=290&height=370&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=902998639766646" width="290" height="210" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>
© Copyright 2018 - <script>document.write(new Date().getFullYear());</script> Pomáháme uspět s.r.o. <br>Texty i foto podléhají autorskému právu.

Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.