Aktivuj Svůj Potenciál

** ABY SE NENAÚČTOVALA KNIHA 2X, NEKLIKEJ ‚ZPĚT‘, ‚OBNOVIT‘ ANI NEZAVÍREJ TOTO OKNO **

 POZOR  Objednávka ještě není dokončena…

PRÁVĚ TEĎ MÁTE PŘED SEBOU SPECIÁLNÍ ŠANCI,
KTERÁ VÁM POMŮŽE ZAŽÍT FANTASTICKÝ ROK 2022. 🏆

Objevte jednoduchý systém
jak vytrvat a 
mít vše hotovo!

⬆ Poslechněte si celé video a zjistěte, jak lépe řídit svůj čas díky pokrokovému modernímu nástroji. ⬆

Zvýhodněná cena pro prvních 100 diářů:

690 Kč 450 Kč

Snaha dávat si cíle, používání chytrých hodinek, psaní si lístečků, zkoušení různých aplikací a připomínek nebo pořízení tuctu budíků…, to vše může být úplně k ničemu,

 když v tom nemáte funkční systém.

Jak tedy za den stihnout vše důležité? Věci zvládat s lehkostí? Umět se „dokopat“ k aktivitě, kterou víme, že bychom dělat měli?

V dnešní době o naši pozornost soupeří každý den kolem 30 000 až 80 000 vjemů. Je tak snadné nechat se rozptýlit, být odvedeni jinam, nechat se lapit v nekonečném rolovátku sociálních sítí, až můžete mít pocit „nic nestíhám“, „je toho moc“, „co dělat dřív“.

Přitom nároky na náš výkon rok od roku rostou! V dnešní době je množství toho, co se za jeden rok dozvíme, srovnatelné s tím, s čím jsme se setkali ještě před 80 lety za celý život!

Je tak úplně normální, že můžete mít potíže s dokončováním úkolů, s rozhodováním a určováním priorit nebo slabou vůlí se přimět k akci. Nemůžete za to, že je toho tolik.

Můžete to však ovlivnit vhodným systémem pro řízení a plánování času. Výběr je klíčový! Čas je naše nejcennější aktivum a tak záleží na tom, aby nám tento systém pomáhal mít více času na to důležité a eliminovat věci, které pro nás důležité nejsou.

A právě to jsme si dali za cíl – pomoci vám v tom, abyste získali více času pro sebe a dokázali jste lépe řídit svůj den, týden, měsíc i celý rok. A měli jste ze všeho, co jste díky tomu zvládli, pak úžasný pocit. ZE SEBE. 

A tak jsme navrhli strategický plánovací diář VŠE ZAČÍNÁ TEĎ.

Je v češtině, datovaný a určený pro celý rok 2022 (a přitom se vám hravě vejde do kabelky či aktovky – je lehký a přesto se stránky nepropijí). Naleznete zde samozřejmě jak jmeniny tak státní svátky a zajímavé mezinárodní dny, ať máte vše kdykoliv a kdekoliv při ruce.

Každý den vám navíc tento diář umožní hladký start vašeho dne skrze několik nejosvědčenějších prvků hrající vliv na psychiku a motivaci, které si můžete vést a zaznamenávat. Máte v něm dost prostoru i pro svoji kreativitu, náčrtky a poznámky.

Stejně jako vám tento diář poskytne efektivní zhodnocení dne i celého měsíce, abyste si z toho mohli odnést to nejlepší. Provede vás trefnými otázkami, které je dobré si každý měsíc pokládat. Proč? Abyste šli na cestě životem správně! Tou vaší cestou (a nesešli z ní).

Je toho tolik, co vám tento motivační diář přinese do života. A to bez jakýchkoliv zbytečností, složitostí nebo o čas ubírajícího přepisování datumů.

Tento datovaný strategický diář je pro ty, co to myslí s řízením svého času vážně a nemají čas ztrácet čas. Jde tu o opravdovou EFEKTIVITU. Diář VŠE ZAČÍNÁ TEĎ se stane vašim nepostradatelným služebníkem, kterého si zamilujete. Je táaak PRAKTICKÝ!

P.S. Pošleme vám ho v září hezky zabalený přímo do vaší schránky. Tak kam to bude? 

Zvýhodněná cena pro prvních 100 diářů:

650 Kč 450 Kč

Ušetříte při objednání dnes celých 30% v před-objednávce.

Odesíláme do 7 dnů jako balíček až na Vaši adresu. Tak snadné to je!

Pro koho je tento plánovací diář?

Jednoznačně pro ty, kteří:

 • se potýkají s „nedostatkem času“ a přejí si, aby měl den více hodin
 • si potřebují lépe urovnávat své priority a dělat to DŮLEŽITÉ
 • ocení měsíční zhodnocení a rádi se ohlédnou zpět pro „cenné lekce“
 • nemají čas ztrácet čas!
 • mívají občas problém úkoly dokončit (a někdy věci vzdávají)
 • si chtějí pojistit své návyky a vést si o nich lepší přehled
 • hledají povzbuzení, motivaci a ranní pozitivní nakopnutí
 • potřebují vnést do svého dne i života systém a pořádek.
+ NAVÍC DÁREČEK 🎁

Stává se vám, že…

 • se vám nechce ráno vstávat?
 • když se pro něco rozhodnete, nevydržíte u toho?
 • si chcete zavést nový návyk, ale po pár dnech skončíte?
 • se cítíte často bez nálady nebo demotivovaně?
 • měsíc uběhne a vy máte pocit, že jste toho moc nestihli?
 • máte chaos v různých papírkách a kalendářích?
 • nebo někdy na něco omylem zapomenete?

Dobrá zpráva!

NAVÍC v této před-prodejní akci získáváte sérii pomocných videí, jak celý nástroj využít co nejvíce naplno a používat ho co nejvíce efektivně, jak je to jen možné.

Ve video lekcích se tak dozvíte i praktické vychytávky při práci se svým novým diářem a tipy a triky jak lépe šetřit časem, evidovat věci efektivně a na co si dát při plánování bacha. 

Tyto video-lekce jsou v hodnotě 1290 Kč. Vy jej však dnes získáváte ZDARMA.

Tak na co ještě čekáte? Váš nový motivační diář se na vás už těší! 

Zvýhodněná cena pro prvních 100 diářů:

650 Kč 450 Kč

Tato speciální šance pro majitele knihy platí jen právě nyní na této stránce,
jelikož počet kusů tohoto unikátního diáře je velmi omezený.

„Dokážeme-li řídit svůj čas, dokážeme řídit i svůj život.“

Pokud jste dočetli až sem, mám radost, že právě vy patříte k těm, kteří budou moci používat osvědčený nástroj nejen pro plánování, jako i pro sebereflexi a dodržování návyků. Ať vám diář VŠE ZAČÍNÁ TEĎ slouží a pomáhá každý den po celý rok 2022 v plnění vašich cílů, snů a vizí. Těm co svůj čas plánují štěstí přeje!

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

© Copyright 2018 - Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.
Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.