Aktivuj Svůj Potenciál

** ABY SE NENAÚČTOVALA KNIHA 2X, NEKLIKEJ ‚ZPĚT‘, ‚OBNOVIT‘ ANI NEZAVÍREJ TOTO OKNO **

 POZOR  Tvá objednávka ještě není dokončena…

PRÁVĚ TEĎ MÁŠ PŘED SEBOU VELMI SPECIÁLNÍ ŠANCI,
KTERÁ TI MŮŽE HODNĚ POMOCI TVŮJ POTENCIÁL OBJEVIT. 🏆

⇩⇩ POSLECHNI SI NYNÍ TOTO KRÁTKÉ VIDEO ⇩⇩
(Budeš se tak moci nastartovat 7X rychleji!)

[stealth-auto-player video="https://player.vimeo.com/video/275470835" aspect_ratio="16-by-9" controls="0" showinfo="0"]

Večerní seminář se koná v několika městech:

(zvol si nyní nejbližší lokalitu, začátek programu je od 18:00)

[hotspot id='1971' /]

POZOR – seminář NENÍ žádné „převyprávění knihy“ ale akce, kde na ni navážeme a půjdeme do praktických ukázek, cvičení a prohlubování know-how, které tě doslova očaruje! 💎🔝🌟 To bude pecka! Kdo zažije a přijde, vytěží z toho 10x tolik! 😍 

Podpoř sám sebe ve svém růstu. TOTO JE ŠANCE! Vidíš ji!?

Vstupenka na místě stojí 950 Kč

avšak právě teď na této stránce ji máš již od

250 Kč

Ušetříš 700 Kč proto, že sis dnes objednal(a) knihu!


Tato speciální šance pro majitele knihy platí jen právě nyní na této stránce,
jelikož tour je jen jednou jedinkrát po ČR a míst v sálech velmi omezený počet.

Objev nástroje k vlastní neporazitelnosti!
Už v sobotu 30. září - pospěšte si!

30. 9. 2023

Od 9:15 do 17:30
(Grand Majestic Plaza)

2 250 Kč
1490 Kč

PRAHA

Dnes jen za

(< Méně jak 10 posledních židlí)

Na živo uvidíš a zažiješ:

N

6 klíčových sil, které ovlivňují Tvou schopnost dosáhnout trvajícího úspěchu v kariéře, byznysu i v životě

N

Odhalíš své “stínové já” v typologii archetypů, které sabotují Tvé výsledky a objevíš systém, jak se přepnout do svého vítězného já! Součástí je navíc i profilový test osobnosti

N

7 způsobů jak odbrzdit svůj skutečný potenciál a uvolnit ho v sobě! Můžeš žít více. Mít více. Být více! Těchto 7 superfaktorů je tím, co rozlišuje mistra od žáka, úspěšného od průměrného. Mají totiž maximální dopad a přímo ovlivňují to, jak dovedeš být šťastný!

N

2 oblasti, kam se soustředí většina lidí toužících po finanční svobodě, a kde ji bohužel nikdy nenajdou. Neopakuj chyby druhých! Zjisti, jak skutečně dosáhnout finanční svobody!

N

Tipy a inspiraci, jak rozhýbat svůj život v 8mi rovinách a dosáhnout chtěných změn rychleji!

N

Autogramiádu Radkovy nejnovější knihy Aktivuj Svůj Potenciál. A budeme i soutěžit! 🙂

Tento seminář je pro Tebe, pokud:

N

Cítíš, že chceš v životě něco víc. Chceš mít před ostatními náskok, který Tě dovede k úspěchu!

N

Už máš dost těch „motivačních seminářů“, po kterých se nic nestane a nadšení opadne jako pára nad hrncem. Ty hledáš něco, co vyvolá MEGA ZMĚNY!

N

Podnikáš a cítíš, že je stále těžší a těžší přizpůsobovat se všem změnám venku… Nenech si to přerůstat přes hlavu, zbav se životní únavy a vrhni se po hlavě do skutečných změn, které budou mít zásadní dopad.

N

Nacházíš se v bodě, kdy hledáš nějakou pozitivní změnu v životě, ať už je to na úrovni vztahů, vzhledu, zdraví, energie nebo kariéry Chceš odhalit, co Tě teď skutečně nejvíce brzdí, aby ses mohl mít lépe. Objev ten skutečný zdroj problému, který často nebývá příliš vidět!

N

Slyšel jsi o spoustě úspěšných lidí, kteří Ti ale nepřipadají chytřejší či jinak speciální, jen mají prostě z nevysvětlitelného důvodu lepší výsledky a peníze. Zjisti jak to dělají a co je důvodem, že se jim tak daří a excelují!

POZOR – Opravdu si pospěš!
Tour se nebude opakovat.

100% bude brzy vyprodáno!

Stále ještě váháš? Malý střípek z mozaiky toho, co tě čeká a nemine…

Vnitřní kouč VS kritik

Úspěšní lidé umí velmi dobře využívat své vnitřní komunikace Posiluje to jejich drive, motivaci, vůli i víru ve vítězství a hlavně je samotné. Vnitřní kouč nabízí správné odpovědi na otázky, rozpouští pochybnosti, a pomáhá vytrvat. Objev a aktivuj svého Vnitřního kouče na tomto tréninku!

Záměr vs Rozptýlení

Úspěšní lidé se umí skvěle koncentrovat, když něco chtějí. Využívají pokročilé techniky ovládání času a znají postupy, jak přepnout do stavu vysoké výkonnosti a extrémní produktivity i efektivity. Na tréninku se naučíš 5 praktických strategií „krok za krokem“ a odneseš si jasnou vizi, která Tě nadchne!

Vnitřní zdroje

Úspěšní lidé neuspěli sami. Mají několik speciálních vnitřních zdrojů, které mohou „přivolat“ v momentech, kdy je nejvíc potřebují. Tyto zdroje se nazývají Archetypy a právě ty se na tréninku naučíš rozvinout a získat k nim okamžitý přístup. Zbav se jednou provždy pocit bezradnosti a překonej těžkosti pomocí technik, které si osvojíš na semináři.

Program SEMINÁŘE:

Registrace účastníků, otevření sálu a networking

Blok I. - Schopnosti pro maximální spokojenost v osobním, vztahovém i profesním životě a zjištění, kde se v jejich potenciálu nacházíte Vy (+ Váš Archetyp).

Oběd - Přestávka na chutný a vydatný oběd

Blok II. - Efektivní nástroje řízení mysli, ukázky, cvičení a mistrovské návyky nejúspěšnějších

Blok III. - Maximalizace potenciálu v kariéře a byznysu; Využití komunikace pro zlepšení výsledků

Autogramiáda & networking s Radkem

9:15 - 9:30

9:30 - 12:30

12:30 - 13:30

13:30 - 15:30

15:45 - 17:00

17:00 - 17:30

ZNOVU MUSÍM PŘIPOMENOUT DŮLEŽITOST JEDNAT IHNED, JINAK JIŽ MOHOU BÝT VŠECHNA MÍSTA PŘI POZDĚJŠÍM NÁVRATU BEZNADĚJNĚ OBSAZENA!

Těším se na setkání s Vámi,

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz

SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https://www.facebook.com/RadekKarbanOfficial&tabs=timeline&width=290&height=370&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=902998639766646" width="290" height="210" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

 

© Copyright 2018 - <script>document.write(new Date().getFullYear());</script> Pomáháme uspět s.r.o. <br>Texty i foto podléhají autorskému právu.

Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP

<script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> smartlook('identify', uid, {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> "email": "<blank value>",<!-- [et_pb_line_break_holder] --> "vs": "<blank value>"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> });<!-- [et_pb_line_break_holder] --> </script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> smartsupp('email', '<blank value>');<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] --> smartsupp('variables', {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> userId: {<!-- [et_pb_line_break_holder] --> label: 'User ID ',<!-- [et_pb_line_break_holder] --> value: '<blank value>'<!-- [et_pb_line_break_holder] --> },<!-- [et_pb_line_break_holder] --> });<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script>
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.