OBJEDNÁVKA KNIHY AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL

Děkujeme za důvěru a pojď pomocí tohoto náhradního objednávkového formuláře získat knihu Aktivuj Svůj Potenciál od Radka. Je to rychlovka a máte to jedna dvě 🙂

#1 My platíme za knihu, Ty jen své poštovné a balné ve výši 95 Kč vč. DPH, místo standardní prodejní ceny 390 Kč. Jen pro ČR. Odesíláme od 4.7., kdy kniha půjde hromadně z tiskárny, takže doručení cca. pak do týdne.

#2 Jestliže nemůžs opravdu hradit kartou, zvol platbu online bankou či Bitcoiny. A pokud náhodou požaduješ platbu klasickým bankovním převodem, na emailu od Akademie Radka Karbana máte detaily o účtu a VS.  Splatnost dejte DNES, jinak bude objednávka vystornována – nemůžeme držet volné kusy v zásobě.

#3 Chceš VELKOU 75% slevu na nejoblíbenější rozšíření této knihy?

-> 24 HODINOVÝ AKČNÍ PLÁN hledání silných stránek. Tento akční plán Ti dá jasný postup, jak za jediný den objevit své skutečně silné stránky a díky tomu zjistit, kde dřímá síla rozvinutí Tvého potenciálu.

-> Zaškrtni „24 HODINOVÝ AKČNÍ PLÁN ke knize Aktivuj Svůj Potenciál“ ve formuláři a využij tak této speciální šance získat ho právě nyní místo 790 Kč jen za 197 Kč. (Tato šance není nikdy jindy k dispozici než jen právě teď, vážně. Chceme tě podpořit.)

Vyplň nyní níže uvedený formulář: 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo žádosti o pomoc s platbou pište nejprve na chat je-li k dispozici operátor (ikonka vpravo dole – červená) nebo napište na akademie@radek-karban.cz a my se vám ozveme.

Akademie Radka Karbana

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Však víš, že knihy něco stojí...
Já Ti ji jednu kupuju za 390 Kč a na Tobě tak je jen poštovné. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 950 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!