Aktivuj Svůj Potenciál

** Právě běží zvýhodněná akcička pro všechny ženy, které chtějí podpořit sebe i své vztahy **

Nikdy není pozdě...

Staň se SEBEVĚDOMOU ŽENOU 💃

„Chci být hlavně šťastná!“

Odpovídá většina žen na otázku "Co ve skutečnosti chceš?"

Čím dál více žen se v dnešní době trápí s tím, že se cítí nejistě, nedovedou se prosadit anebo správně nastavit ve vztazích své hranice a zrealizovat v něm své touhy anebo si vysněného partnera dokonce najít. Aby také ne, když žijeme v době plné porovnávání a hodnocení na sociálních sítích, co je in a co out dle módních časopisů plných „vyretušovaných modelek“ a vysoké nároky zaměstnavatelů tomu také moc nepřidávají – ba naopak. Ženy tím samozřejmě trpí.

Psychologové pak k tomu dodávají, že mnoho žen jim na sezeních uvedlo, že je zranili jejich bývalí partneři anebo zažili traumatizující negativní situace ve svém dětství či dospívání. Narážky kolegů v práci tomu pak v dospělosti častokrát také moc nepřidaly. A pak se nelze divit, že schopnost mnoha žen vypadat a komunikovat sebevědomě je ta tam… Otázkou však je, co s tím lze dělat?

Zkušenosti ukazují, že úspěšná žena vždy musela najít samu sebe a dokázala se přijmout, aby ji nic nemohlo zranit a srazit opět k zemi. Sebevědomá žena se pak stává šťastnou ženou, neboť už dovede dát sebe na první místo a dbá tak na to, jak se cítí. A to je pro ni klíčové. Nenechá ostatní, aby po ni šlapali. Začne vytvářet své štěstí a stává se milující partnerkou. ❤

Co se stalo, nelze změnit. Můžeme však změnit to, co se stane od teď dál.
– Radek Karban, mentální trenér

3 KLÍČE K SEBEVĚDOMÍ

🔑 Základním předpokladem je rozhodnutí. CHTÍT ZMĚNU. Protože kdo nechce, tomu nic a nikdo nepomůže. Máš motivaci se do těchto témat ponořit?

Malá nápověda: Představ si, jak by byl celý Tvůj život snažší, kdy ses dokázala plně za sebe postavit. A místo „musím to vydržet“ bys cítila „takhle se mi to líbí“. Jak by se věci rozhýbaly a mnohé věci zlepšily. Máš? Je to lákavá představa? 

I. ZMĚNA SEBEPOHLEDU

Jaký máš pocit ze sebe, když se podíváš ráno do zrcadla? Líbíš se sama sobě? Dokážeš být s každým aspektem spokojená? Protože pokud to tam na 100% necítíš, je potřeba zapracovat na sebepřijetí a sebelásce. Když změníme svůj pohled na sebe, změní se věci samotné.

II. ZMĚNA SEBEMLUVY

Stane se Ti někdy, že si něco vyčítáš nebo si nadáváš? Možná máš někdy pocit, že seš k sobě kritická anebo jako zrcadlo to vidíš v jiných k Tobě. Je potřeba „přeprogramovat“ svůj vnitřní jazyk i přesvědčení, která spíše škodí, než pomáhají. Věř, že vše se dá změnit!

III. ZMĚNA SEBEHODNOTY

Pokud si nevážíme sebe, nemohou si nás vážit ani ostatní. Když se podceňujeme, budeme podceňováni. Když se dáme na druhou kolej, budeme vždy trpět. Je potřeba jít do uvědomění kdo a kým jsme a co jsme dokázali a to změní i veškeré reakce okolí k nám.

86% žen s tím také bojuje.

Nejsi v tom sama. Podle ankety na známém zpravodajském serveru je sebevědomí u žen velmi aktuální téma. Je prokázáno, že má přímý vliv na naši schopnost uplatnění, na kvalitu našeho partnerského vztahu a na míru našeho štěstí, jak se „v sobě cítíme“.

Přišel Tvůj čas krásně rozkvést. 🌼

Každá žena by o sebe měla pečovat. A to nejenom po stránce kosmetické (a tedy vzhledové) jako i po stránce emocionální, mentální a duševní. Zdravé sebevědomí je pilíř, který podporuje všechny tyto aspekty.

Přidej se i Ty k ženám, které se rozhodly posílit své zdravé sebevědomí.

Drobnými malými kroky lze v dlouhodobém horizontu docílit velkých změn – „rozporcuj slona, když se zdá příliš velký“. A přesně toto je princip, na kterém jsem vytvořil po 10+ letech zkušeností praktický video-trénink SEBEVĚDOMÁ ŽENA od A do Z, který shrnuje to nejlepší z pozitivní a behaviorální psychologie a z dosažených výsledků s několika stovkami žen, kterým jsem osobně pomáhal získat ztracené sebevědomí zpět a začít se opět cítit spokojeně, šťastně a sebejistě. Pomohu i Tobě nabrat vítr do plachet.

Video-lekce jsou připravené a dostupné okamžitě. 🙂 Můžeš k nim mít přístup za méně jak deset vteřin. Otázkou tak je dovolíš si podpořit sebe a posunout se?

A protože mi záleží na tom, aby to nebyly jen tipy, triky a návyky, kterými je tento online trénink protkaný :-), přidal jsem Ti do něho i 4 fascinující mentální techniky, které Ti okamžitě pomohou a hravě se je naučíš. A je jedno, jestli je Ti 20 nebo 48 nebo 60. Nezáleží ani na tom, jestli jsi na bodě nula nebo toho už hodně znáš. Přeji si totiž jen jednu věc – abys znovu zářila!

První lekce

Jak se to stalo

Efekt Příčiny a následku

První lekce Tě přivede k pochopení a uvědomění, které je důležitým prvním krokem k „osvobození se“.

Povíme si o tom, co vytváří vzorec „nešťastné ženy“ a jaké příčiny k tomu vedou.

Zjistíš, jak to máš ve skutečnosti a kde se nacházíš a kde bys mohla být. Získáš motivaci k dosažení bodu zlomu.

Co sebevědomé ženy nedělají

Nehraj už dál hru v maskách.

Druhá lekce Tě přivede k podstatě toho, co vytváří hrané „umělé“ sebevědomí a co naopak silné a pravé sebevědomí. Jak být více sama sebou!

Arogance VERSUS Upřímnost
Silná žena VERSUS Milující žena
Hra na nedostupnost VERSUS Otevřenost
Kritika VERSUS Pochvaly
a mnohem mnohem víc. 🙂

Druhá lekce

Třetí lekce

Dokud dveře neotevřeme, jsou stále zavřené...

12 konkrétních návyků a přesvědčení každé sebevědomé a šťastné ženy

Ve třetí nabité lekci se dozvíš a naučíš klíčové návyky úspěšných žen, které je vybudovaly.

Co dělají každý den, co si říkají, jak o sobě přemýšlí a co jim dává „křídla“ a sílu být ve své ženské stabilitě.

Tato video lekce je ryze praktická a kdybys začala žít jenom to, co je v ní, začneš si připadat jako královna.

Chceme-li totiž jakékoliv změny ve vnějším světě, musíme nejprve učinit změny v našem vnitřním světě. 

Nastavení sebevědomé mysli

4 mentální techniky

Určité mentální programy nám buďto slouží, nebo nás ničí. Faktem je, že dle studií se uvádí, že má průměrný člověk z denních cca. 60 000 myšlenek více jak 92% myšlenek negativního rázu. Nelze se pak divit, že lidé spíše v sobě vnímají to špatné, než to dobré. 

Co kdyby ses mohla naučit, jak na sebe nahlížet v pozitivnějším světle? Je to možné a nemusíte to trvat věky. Proto jsem v této video lekci připravil 4 konkrétní mentální techniky, které Ti pomohou.

Čtvrtá lekce

Pátá lekce

Vysoce efektivní metody zvýšení sebedůvěry

11 zaručených cest jak na to

Teorie je na některé věci fajn, avšak je rozdíl o věcech mluvit a tyto věci žít. Proto jsem po zkušenostech z koučování a mentálních tréninků s mnohými ženami shrnul ty nejlepší jasné praktické kroky, které fungují. 

Nemůžete se mýlit. V této video-lekci se dozvíte na zlatém podnose přesně to, co funguje. VŽDY. 

Tipy & Triky z praxe

Co doporučují ženy samy?

Aby byl tento online video-trénink opravdu komplexní, přidal jsem k mým zkušenostem a zkušenostem psychologů rovněž i zkušenosti samotných žen. Proto se v další lekci dozvíte smršť tipů a triků od úspěšných a šťastných žen, které si se sebedůvěrou, sebevědomím, sebeláskou a sebepřijetím musely taktéž kdysi poradit. 

A teď máte ten nejlepší arzenál znalostí, jaký jste si jen mohli přát! A dobrou zprávou je, že ke všem videím se můžete vracet kdykoliv a odkudkoliv 24/7/365 přes net.

Další lekce

Můj život se díky Radkovi změnil o 180 stupňů. Je to neuvěřitelné a jsem mu za to vše, co mě naučil, neuvěřitelně vděčná. Dříve jsem nebývala spokojená a dostávalo se vyhoření. Dnes se mám fantasticky a jsem šťastná!

Kamila Brunias

maskérka celebrit

Dříve jsem si připadala neviditelná. Nikdo si mě nevšímal, neměla jsem ráda sama sebe, trápily mě vracející se deprese. Díky Radkovi jsem znovu našal chuť do života a uvědomila si, že nemám za co se stydět. Doporučuji ho tak všem, kdo na sobě chce pracovat protože ví, co člověka nakopne.

Markéta Novotná

studentka

Konečně jsem našla cestu a impulz mít se ráda a uvědomuji si na každém kroku tuto důležitost. Konečně se vracím do té Dády, kterou jsem ztratila. Uvědomuji si všechny tyto pocity a emoce, uvědomuji si moment přítomnosti. Děkuji!

Dáda Klimešová

Staň se i Ty sebevědomou ženou 💃 

Jak by se Ti líbilo umět si více stát za svými názory?
Nenechat druhé, aby Ti jakkoliv ubližovali?
Uměla jsi lépe pracovat se svými hranicemi?
Dovedla sis říci o to, co chceš a komunikovat to, co cítíš?

Je to možné a je dobré to chtít. Nepotlačuj samu sebe ani své touhy. Vypěstuj si zdravé ženské sebevědomí!

Toto know-how může už za 10 vteřin být právě TVOJE. 

Vše je připravené. Stačí si jen odemknout přístup.

Získej praktický ONLINE VIDEO TRÉNINK „Sebevědomá žena od A do Z“
a k tomu dnes zdarma i 2 bonusy (ke všemu okamžitý přístup 24/7/365)

Cena online tréninku: 2 490 Kč

Pokud zareaguješ ihned, máš to však jen za:

1290 Kč

A daně zaplatím za Tebe. Ušetříš celých 1 200 Kč! 👍👍👍

Zvýhodněná cena platí jen chvíli. Pospěš si.

#1 BONUS: Objev svou Bohyni

Vedená meditace k navázání hlubšího vztahu k sobě, kterou si zamiluješ a budeš chtít pustit znovu a znovu.

Tato nahrávka je samostatně neprodejná a můžeš ji získat jen a pouze k online tréninku Sebevědomá žena. Doprovází ji nádherná meditační hudba. 🙂

#2 BONUS: Cesta k nitru

Vedená transformačně-změnová mentální technika k hlubšímu uvědomění si svých kvalit a KDO ve skutečnosti jsi. Přijdeš na nové myšlenky i úhly pohledu.

Tato nahrávka stojí samostatně 990 Kč. V rámci online tréninku Sebevědomá žena ji máš zdarma jako bonus.

Běžná cena…

2490 Kč

Právě teď jen…

1290 Kč

⏰ Tak si pospěš, ať to ještě stihneš! ⏰

Získej i Ty svůj přístup k online video-tréninku ihned a ušetříš dnes 1200 Kč a můžeš začít s videi okamžitě!

P.S. Květina se neporovnává s květinou vedle, ona prostě rozkvete. 🌸

Tento video-trénink jsem vytvořil právě pro ženy, jako jsi Ty, které se chtějí cítit dobře a tyto skvělé pocity vyzařovat kolem sebe. Protože ten nejkrásnější pohled, co může muž vidět, je skutečně šťastná žena, která si dovolí být sama sebou. Vydej se na cestu do svého nitra dnes, protože když ne dnes, kdy jindy? 

Bude mi ctí Ti říci ve videích to podstatné, co má smysl, bez omáčky a teorií kolem. Vážím si Tvého času tak, jako toho svého. Videa jsou úderná, krátká a vysoce efektivní. Přístup máš napořád a bez časového omezení. Kdykoliv se tak můžeš ke všemu vrátit. 🙂 Odemkni si je hned teď.

❝ Tou nejkrásnější věcí, kterou můžete nosit, je vaše sebevědomí. – Radek Karban ❞

O autorovi online tréninku

Radek Karban se už více jak dekádu věnuje osobnímu rozvoji a mentalitě úspěšných lidí. Studoval psychologii a je držitelem mistrovské certifikace NLP MASTER a tzv. Nového kódu NLP. Patří k hrstce lidí, kteří se dostali do blízkosti lidí jako je Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, Bob Proctor či samotný zakladatel NLP Richard Bandler a John Grinder. Jeho kurzy a tréninky prošlo přes 8000+ lidí a své know-how načerpal primárně ve světě a z tisíců odkoučovaných hodin s různými typy lidí.

© 2018 Pomáháme uspět s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.
VOP | Ochrana údajů

V případě otázek pište na e-mail:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
Aktivuj Svůj Potenciál
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.