GRATULUJI! JDETE NA SEMINÁŘ! 🙂 

Čeká Tě úžasný večer plný „AHA“ momentů, které Ti otevřou oči. Začni se těšit!
Vstupenku máš právě na emailu. Tak si ji, prosím, vytiskni a vezmi s sebou. 

Děkuji za důvěru a moc si vážím Tvé touhy a snahy rozvíjet se. Věřím v TEBE!

Aby se k Tobě dostaly všechny informace, doporučuji udělat toto: 

Pokyny máš nyní na emailu spolu s dokladem. Protože však antispamy fungují mnohdy nespolehlivě, je třeba si tento email nyní najít a přetáhnout.

Odesílatel je "Radek Karban" z emailu akademie@radek-karban.cz

Daný email, prosím, přetáhni v případě složky "Hromadné", "Promo", "Spam", nebo "Nevyžádané" do "Doručené pošty", abychom mohli zůstat dále v kontaktu.


3 SKVĚLÉ TIPY PRO TVŮJ SKVĚLÝ ŽIVOT
:

#1 TIP: Přidej se do Facebookové skupiny lidí, kteří makají na svém potenciálu!

#2 TIP: Sleduj Radkův Facebookový profil, kde zveřejňuje videa a živá vysílání!

#3 TIP: Získej motivaci zdarma od Radka na Instagramu! Stačí dát "follow".

POZVI NA SEMINÁŘ I SVÉ PŘÁTELE! smile
Když na takovou zajímavou akci jdeš, co o tom říci i svým přátelům a mít ještě doprovod? 🙂 Budou vděční za to, že se tam dostali díky Tobě. Lidé by si měli pomáhat… 
TIP: Poznamenej si také hned teď datum do diáře a nastav upomínku na telefonu.


Už máš v diáři poznamenáno?

Že ne? Tak jedna zkušenost za všechny: Už několikrát se mi stala situace, kdy mě lidé doslova naháněli, jestli bych akci mohl zopakovat. A to potom, co si akci nechali proklouznout mezi prsty jen tím, že si neuložili připomínku do svého telefonu a nenapsali si to ani do diáře! Chápeš to?! A tak v duchu věřím, že máš více disciplíny než třetina lidí, co na důležité věci zapomíná i když by vůbec nemusela – chytrý telefon dnes už máme v podstatě každý a nosíme jej „ve dne v noci“.

Disciplína a pravidelné návyky nám mohou tedy život zlepšovat, anebo zhoršovat. Jde jen o to, jak se k věcem stavíme a jesli využíváme naplno to, co máme anebo známe, jako jsou právě automatické připomínky v telefonech či v Google kalendáři, který umí posílat zdarma SMS.

Do doby semináře Ti ještě na email pošlu další důležité informace a něco k obsahu a posdílím s Tebou i 3 životní lekce, které mě otočili život o 180 stupňů. Život je totiž úžasný v tom, že i když jsme jednou dole jako já sám před sedmi lety s 5ti milionovým dluhem na krku, může přijít příležitost, která nám za pár dnů změní život. Kompletně. A tak se to stalo i mně…

Pokud sis zakoupil V.I.P. vstupenku, máš na e-mailu potvrzení a odkazy ke stažení bonusů.
Pokud sis zakoupil elektronický produkt, na e-mailu máš detaily a odkazy k jeho stažení.

A teď se Ti možná honí hlavou myšlenka…CO můžeš od živé akce očekávat?

HODNĚ VĚCÍ. 🙂 

Malá ochutnávka:

 1. Naučíte se neprůstřelný systém 6ti schopností, které mají nejvyšší dopad na trvající a dlouhodobý úspěch, než cokoliv jiného, co si dovedete představit.

   

 2. Dozvíte se revoluční techniky řízení mysli, jako např. jak se lépe soustředit a koncentrovat, jak být produktivnějšími a skoncovat NAVŽDY s prokrastinací (fuj, nemám to slovo rád).
 3. Objevíte a aktivujete svého vnitřního kouče, aby Vám pomáhal i v těch nejtěžsích výzvách a životních situacích. Ukážeme si, jak ho využívat naplno, kdy potřebujeme 100% podporu.
 4. Zjistíte, jaký Archetyp ve skutečnosti jste a co to pro Vás znamená, a jak lépe využívat tajné vnitřní zdroje, dary a talenty, které uvnitř sebe máte (a nejspíš jste o nich neměli ani tušení).
 5. Povíme si o strategiích 10X, které Vašemu profesnímu životu či byznysu vdechnou doslova nový impulz, a pomůžou Vám vydělávat velké peníze.
  a mnoho mnoho dalšího… 🙂 

Program je koncipovaný tak, aby sis z něho odnesl(a) i konkrétní praktické postupy, a mohl(a) je snadno zavést ve svém osobním i profesním životě.

Dodržuji tři zásady, které dělají osvojení si nových schopností a dovedností pro každého mnohem snazší, a umožní Ti tak z mých seminářů a tréninků na potenciál vyždímat MAXIMUM:

 1. ÚČINNOST a UCHOPITELNOST

  Více jak dekádu jsem studoval vysoce výkonné a úspěšné lidi, potkával se s atlety, multimilionáři a byznysmeny, a musel bych být slepý, kdybych si nevšiml stejných vzorců chování a myšlení, které ty nejúspěšnější spojují. Nečekají Tě tak žádné omáčky ani teoretické kecy. Vše co se dozvíš jsou věci z praxe a ověřené na každodenní bázi mnou i více jak třemi tisíci klienty.

 2. JEDNODUCHOST

  Nejsou třeba žádné dlouhé přípravy ani nehrozí nedorozumění při pochopení. Nemám sám rád složitosti, ve kterých se každý ztratí. Proto půjdeme krok za krokem, abys uviděl nejen význam, ale i použití.

 3. PRAKTIČNOST

  Co by to byl za akci, kdybys nic z toho neuvedl do praxe. Proto se zaměříte nejen na strategie a postupy, ale některé věci si i vyzkoušíme, protože věda o vzdělávání zjistila, že nejvíce se učíme zážitkem samotným a učením druhých. Budeš nadšen(á), kolik věcí si z večera odneseš a budeš moci využít IHNED ke zlepšení svého osobního i profesního života.

Moc se těším, až se společně uvidíme živě a zažiješ v úžasné atmosféře 150 lidí večer, který pro mnohé bude znamenat BOD ZLOMU v jejich životě.

A ano… mám rád velké výzvy a ambiciózní cíle, protože věřím, že jsme se narodili do tohoto světa všichni jako VÍTĚZOVÉ a máme si plnit neustále to, po čem toužíme!

Bude mi ctí sdílet s Tebou know-how, co Ti v tom pomůže.

Pokud máš jakékoliv otázky k semináři, dej je vědět podpoře mého týmu a odpovím Ti nejrychleji jak jen to bude možné. 

Těším se na setkání!

Co říkají lidé o Radkovi?
Lenka Matoušková – Olympionička
Ladislav Vávra, podnikatel
Musím se svěřit… a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana.
Petr Smetana

Mladá Boleslav

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů… DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme!
Filip Moravec

sportovec

Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jsme úplně jiní lidi. Jsem na nás hrdej, jací jsme!
Pavel Holoubek

majitel IT firmy

Život se mi zlepšil díky Radkovi doslova o STOVKY procent!
Kamila Brunias

podnikatelka

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

© Copyright 2018 - Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.
Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.