AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL - Tour Radka Karbana po ČR

OBJEV tajemství, jak AKTIVACÍ svého POTENCIÁLU VYNIKNOUT v tomto světě, ŽÍT život NAPLNO a mít VÝJIMEČNÉ VÝSLEDKY v práci, byznysu i životě.

Dosáhni svých snů a životních cílů rychleji! 🚀

Díky know-how posbíraném od světových transformačních lídrů objevíš, jak uvolnit své skryté síly a využít svých přirozených schopností k tomu, abys zazářil. Aktivuj své dary a skryté talenty!

Drtivá většina populace žije průměrný život jenom proto, že o nich neví nebo je přehlíží. Měj se SKVĚLE a nikoli jen dobře, ŽIJ SVÉ SNY namísto abys po nich jen toužil. Každá minuta se počítá! Staň se originálem a nikoli jen kopií!

Objev to ZLATO, které v Tobě dřímá!

Tento nabitý vzdělávací seminář s autogramiádou Radkovy nové knihy výrazně urychlí Tvůj osobní i profesní růst! Díky systému šesti pilířů se Tvé schopnosti dosahovat výjimečných výsledků rozvinou NAPLNO! Objev, co v Tobě je! 💎🌟Tvůj čas přichází. Narodil ses proto, abys exceloval a vítězil – máš to v krvi!. Tak to pojď rozjet naplno!

Pospěš si a chyť si své místo HNED, než se po něm zapráší. Tohle je akce, která se nebude opakovat!

<div class="fb-like" data-href="https://aktivujsvujpotencial.cz/tour/" data-width="500" data-layout="standard" data-action="like" data-size="large" data-show-faces="true" data-share="true" data-colorscheme="dark"></div>

Na živo uvidíš a zažiješ:

N

6 klíčových sil, které ovlivňují Tvou schopnost dosáhnout trvajícího úspěchu v kariéře, byznysu i v životě

N

Odhalíš své “stínové já” v typologii archetypů, které sabotují Tvé výsledky a objevíš systém, jak se přepnout do svého vítězného já! Součástí je navíc i profilový test osobnosti

N

7 způsobů jak odbrzdit svůj skutečný potenciál a uvolnit ho v sobě! Můžeš žít více. Mít více. Být více! Těchto 7 superfaktorů je tím, co rozlišuje mistra od žáka, úspěšného od průměrného. Mají totiž maximální dopad a přímo ovlivňují to, jak dovedeš být šťastný!

N

2 oblasti, kam se soustředí většina lidí toužících po fin. svobodě, a kde ji bohužel nikdy nenajdou. Neopakuj chyby druhých! Zjisti, jak skutečně dosáhnout vlastní nezávislosti!

N

Tipy a inspiraci, jak rozhýbat svůj život v 8mi rovinách a dosáhnout chtěných změn rychleji!

N

Autogramiádu Radkovy nejnovější knihy Aktivuj Svůj Potenciál. A budeme i soutěžit! 🙂

Tento seminář je pro Tebe, pokud:

N

Cítíš, že chceš v životě něco víc. Chceš mít před ostatními náskok, který Tě dovede k úspěchu!

N

Už máš dost těch „motivačních seminářů“, po kterých se nic nestane a nadšení opadne jako pára nad hrncem. Ty hledáš něco, co vyvolá MEGA ZMĚNY!

N

Podnikáš a cítíš, že je stále těžší a těžší přizpůsobovat se všem změnám venku… Nenech si to přerůstat přes hlavu, zbav se životní únavy a vrhni se po hlavě do skutečných změn, které budou mít zásadní dopad.

N

Nacházíš se v bodě, kdy hledáš nějakou pozitivní změnu v životě, ať už je to na úrovni vztahů, vzhledu, zdraví, energie nebo kariéry Chceš odhalit, co Tě teď skutečně nejvíce brzdí, aby ses mohl mít lépe. Objev ten skutečný zdroj problému, který často nebývá příliš vidět!

N

Slyšel jsi o spoustě úspěšných lidí, kteří Ti ale nepřipadají chytřejší či jinak speciální, jen mají prostě z nevysvětlitelného důvodu lepší výsledky a životní úroveň. Zjisti jak to dělají a co je důvodem, že se jim tak daří a excelují!

“Změna je možná tehdy, když se ji otevřeme. Jinak nám nikdo nepomůže a největší překážkou jsme my sami pro sebe. Pokud však chceme mít něco, co jsme nikdy neměli, musíme se naučit něco, co jsme nikdy neznali. Růst nás posouvá vpřed!” – Radek Karban

Objev nástroje k vlastní neporazitelnosti!
Už v sobotu 30. září - pospěšte si!

30. 9. 2023

Od 9:15 do 17:30
(Grand Majestic Plaza)

2 250 Kč
1490 Kč

PRAHA

Dnes jen za

(< Méně jak 10 posledních židlí)

POZOR – Opravdu si pospěš
Seminář se nebude opakovat

100% bude brzy vyprodáno!

„Věřím, že je ve Tobě více, než si druzí myslí. Pracoval jsem s více jak 3280 klienty a pokud vím jednu věc jistě, tak je to, že se lidé neuvěřitelně podceňují. Aktivuj svůj potenciál a začni sám nad sebou žasnout, co za dary v sobě máš!“

OD TVŮRCE AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL
… Radka Karbana

Vážený budoucí génie úspěchu,

chystáš se naučit, jak aktivovat svůj skutečný potenciál, který v sobě máš, a jak ho plně rozvinout, abys zazářil a vytvořil si úžasný život? Zjisti, jak se cítít živý, osobně atraktivní a dosáhnout toho, že se na Tebe úspěch lepí doslova kudy chodíš. Dovol si připustit, že je to možné, a už brzy Tě překvapí potvrzení této nové reality, kterou budeš žít.

Žijeme dnes ve zlaté době velkých příležitostí.Nikdy dříve to nebylo snazší. Průměrný člověk s průměrným vzděláním a průměrnými zkušenostmi dnes dokáže vytvořit něco VELKÉHO. Zjisti, že průměrnost je šedivá a nudná. Objev svou vlastní VÝJIMEČNOST a rozviň ji naplno.

Naplň si své osobní cíle a sny, a to MNOHEM RYCHLEJI. Byl jsem u svých klientů svědkem tisíce proměn lidských životů  a tak vím, že v každém existují skryté talenty, které lze využít. A protože čas na tomto světě ubíhá rychle a bez přestání, dovol si, mít vysoké cíle, ambice a žít své sny. A já Ti je osobně pomohu uskutečnit tak, jak jsem to učinil za poslední léta již pro 3280 lidí jako jsi Ty. Získej revoluční poznatky z věd a neurověd na svou stranu a spolehni se na to, že  Ti pomohou!

To je jen nepatrný zlomek toho, co si z tréninku AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL odneseš. Tato akce je speciální v tom, že Ti ukáže postupy, jak krok za krokem proměnit každou oblast ve svém životě k dosažení vysněného života. Využij revoluční způsoby řízení mysli, těla i ducha tak, že Tvé nové výsledky budou dlouhodobé a TRVALÉ.

REFERENCE & ZKUŠENOSTI

Zjisti teď, co o semináři lidé říkají…

Kdo je Radek Karban a jaké má zkušenosti

N

Expert na rozvíjení lidského potenciálu a trenér energy & high performance.

N

Autor knih Aktivuj Svůj Potenciál a Proměň své sny v realitu a programů Maximální Potenciál a Síla Sebevědomí.

N

Pořadatel tréninků  pro firmy, vrcholové sportovce a veřejnost. Řeší s nimi vyrovnávání se s nejrůznějšími strachy, prohloubení sebedůvěry a sebevědomí, obnovení psychických i fyzických sil, dosažení stavu vrcholové výkonnosti, zvýšení energie a nastavení životní rovnováhy.

N

Mezi jeho mentory patří světové špičky jako Brian Tracy (autor desítek knih osobního rozvoje), Richard Bandler (zakladatel NLP), Tolly Burkan (učitel Tonyho Robbinse a zakladatel firewalkingu) nebo Robert Kiyosaki (autor knihy Bohatý táta, chudý táta v oblasti finanční gramotnosti).

N

Licencovaný NLP MASTER (neuro-lingvistického programování) a instruktor tzv. “firewalkingu/, chůze přes žhavé uhlí, které obdržel na F.I.R.E. institutu v Kalifornii Tollyho Burkana

N

Působil v týmu Anthony Robbinse, amerického life kouče č. 1 a kouče některých amerických prezidentů  

Víš, že…

<a name="radek"></a>

Před pár měsíci pomohla Radkova práce s vrcholovou sportovkyní Lenkou Matouškovou vybojovat zlatou medaili pro Českou republiku na světové olympiádě neslyšících sportovců. Po dlouhých 8 letech se tak do ČR dostalo opět zlato, a to v hodu diskem. Lenka absolvovala řadu Radkových tréninků a to ji navždy změnilo život. 

Další z nedávných výsledků práce s Radkem Karbanem zažívá podnikatel Tomáš Urban, kterému se dokonce znásobily příjmy z podnikání tak, že má diametrálně vyšší čísla, než se mu podařilo kdy dříve, a to už po pár měsících od absolvování tréninku.

Podnikatelce Kamile Brunias, která líčí největší české hvězdy filmových pláten, Radek pomohl otočit život o 180 stupňů. Dříve vyčerpaná podnikatelka trpící stresem a nedostatkem volného času, je dnes šťastnou ženou plnou energie, odhodlání a nadšení, a dělá to, co ji baví a naplňuje a zároveň si udržuje životní balanc a rovnováhu.

Radek se dostal za poslední léta k těm nejúspěšnějším lidem, jaké si dovedete představit. Osobně je vyzpovídal, aby odhalil kouzlo jejich úspěchu, např. Robert Kiyosaki (znáte z bestsellerů Bohatý táta, chudý táta… nebo z knihy Proč chceme, abyste byli bohatí společně s Donaldem Trumpem), Sir Richard Bandler (průkopník modelování úspěšných vzorců chování, co studoval světové titány současnosti i historie, a tvůrce celého NLP), či Brian Tracy (věhlasný světový TOP byznys spíkr a autor 40ky knih přeložených do 30 jazyků) a desítky a desítky dalších.

Jak si chápeš, kapacita sálů bude rychle zcela obsazena tím, že máš možnost získat základní vstupenku za cenu jedné večeře. Doporučujeme se registrovat na akci AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ihned, dokud tato nabídka platí.

Co říkají lidé o Radkovi?

Musím se svěřit… a poděkovat. Co prožívám poslední dny, týdny, co vše se ve mě zlomilo, je až neskutečné. Zrodil se nový Petr Smetana.

Petr Smetana

Mladá Boleslav

Nemůžu se zbavit těch skvělých pocitů… DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME.. Nezapomeneme!

Filip Moravec

sportovec

Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl.
Jsme úplně jiní lidi. Jsem na nás hrdej, jací jsme!

Pavel Holoubek

majitel IT firmy

Život se mi zlepšil díky Radkovi doslova o STOVKY procent!

Kamila Brunias

podnikatelka

Stále ještě váháš? Malý střípek z mozaiky toho, co tě čeká a nemine…

Vnitřní kouč VS kritik

Úspěšní lidé umí velmi dobře využívat své vnitřní komunikace Posiluje to jejich drive, motivaci, vůli i víru ve vítězství a hlavně je samotné. Vnitřní kouč nabízí správné odpovědi na otázky, rozpouští pochybnosti, a pomáhá vytrvat. Objev a aktivuj svého Vnitřního kouče na tomto tréninku!

Záměr vs Rozptýlení

Úspěšní lidé se umí skvěle koncentrovat, když něco chtějí. Využívají pokročilé techniky ovládání času a znají postupy, jak přepnout do stavu vysoké výkonnosti a extrémní produktivity i efektivity. Na tréninku se naučíš 5 praktických strategií „krok za krokem“ a odneseš si jasnou vizi, která Tě nadchne!

Vnitřní zdroje

Úspěšní lidé neuspěli sami. Mají několik speciálních vnitřních zdrojů, které mohou „přivolat“ v momentech, kdy je nejvíc potřebují. Tyto zdroje se nazývají Archetypy a právě ty se na tréninku naučíš rozvinout a získat k nim okamžitý přístup. Zbav se jednou provždy pocitu bezradnosti a překonej těžkosti pomocí technik, které si osvojíš na semináři.

Program SEMINÁŘe:

Registrace účastníků, otevření sálu a networking

Blok I. – 6 schopností pro maximální úspěch

Oběd – Přestávka na chutný a vydatný oběd

Blok II. – Efektivní nástroje řízení mysli, ukázky, cvičení a mentalita nejúspěšnějších lidí světa

Blok III. – Maximalizace potenciálu v kariéře, byznysu i životě; skryté dary a talenty

Křest knihy, autogramiáda, focení & networking

9:30 – 9:45

9:45 – 12:00

12:00 – 13:00

13:00 – 14:00

14:00 – 15:45

15:45 – 16:00

NA ROVINU…

AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL není pro ty, kteří vymetají jeden seminář za druhým jen aby je namotivoval, ani pro ty, kteří nejsou otevřeni změnám a novým myšlenkám. Není ani pro ty, kteří stejně nakonec nechtějí nic dělat nebo se bojí vyzkoušet nové věci.

Není to ani pro ty, kteří zoufale hledají magickou pilulku „zázraku za jednu noc“, krátkodobé řešení, které postrádá dlouhodobý efekt kontinuální růst a trvající změny.

Ale… pokud hledáš moderní techniky řízení mysli spolu s nejnovějšími strategiemi, jak vyniknout a uspět v tomto zlatém podnikatelském věku, pak si trénink zamiluješ. A příště budeš chtít přivést s sebou své přátele či někoho z rodiny.

Nechceme, aby v této ranné fázi byla cena překážkou na Tvé cestě dozvědět se tajemství vysoce úspěšných lidí. Uzpůsobili jsme ji pro to, aby ses na ni mohl vydat TEĎ HNED.

ČASTO SE PTáTE…

Z

Jak funguje rezervace vstupenky?

Vyber si výše termín a místo, který Ti vyhovuje. Vyplň objednávku a uhraď vstupné online kartou nebo bankovním převodem. Obratem Ti přijde email potvrzující Tvé místo. Jakmile bude již kapacita termínu obsazena, termín z nabídky zmizí. Tak si pospěš. Poslední místa v sále neoznamujeme, raději si své místo rezervuj teď hned.

Z

Kde budu sedět?

Vstupenky nejsou vázané na konkrétní místo. Přijď proto včas a vyber si v sále židli, která Ti ve Tvé sekci vyhovuje. Pokud budeš chtít sedět v předních řadách, je možné v průběhu objednávky své místo povýšit na VIP.

Z

Kde to přesně bude?

Konkrétní místo v daném městě oznamujeme jen držitelům vstupenek.

Z

Co si mám s sebou přinést?

Psací pero a bloček nebo zápisník. Nic jiného nepotřebuješ, jen sebe!

Z

Jaký je harmonogram?

Začátek registrace a následné otevření sálu je v 9:30, proto přijď prosím v tomto čase. Přednáška bude končit okolo 16:00, následovaná autogramiádou.

Z

Co na sebe?

Smart casual – tedy běžné pohodlné společenské oblečení.

Z

Dostanu na tour do knihy autogram?

Ano, knihu si budete moci zakoupit na místě a Radek vám do ní napíše věnování. 🙂 

Z

Bude se seminář opakovat? Jiná města?

Jiná města, než která jsou vypsána v plánu bohužel nejsou, neplánujeme ani seminář letos opakovat. Akce je vázaná na nové vydání knihy Aktivuj Svůj Potenciál, kterou Radek právě představuje veřejnosti, proto je cena i zvýhodněná. Úspěšní lidé cestují za semináři i na druhý konec světa, proto opravdu záleží na tom, jestli máte myšlení úspěšných a vzděláváte se naplno nebo dáte přednost méně důležitým věcem. Doporučujeme tak využít této šance a zvol si termín a místo a buď u toho

V případě dalších otázek piš na
akademie (zavináč) radek-karban.cz

ZNOVU MUSÍM PŘIPOMENOUT DŮLEŽITOST JEDNAT IHNED, JINAK JIŽ MOHOU BÝT VŠECHNA MÍSTA PŘI POZDĚJŠÍM NÁVRATU BEZNADĚJNĚ OBSAZENA!

Těším se na setkání s Vámi,

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz

SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https://www.facebook.com/RadekKarbanOfficial&tabs=timeline&width=290&height=370&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId=902998639766646" width="290" height="210" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>
© Copyright 2018 - <script>document.write(new Date().getFullYear());</script> Pomáháme uspět s.r.o. <br>Texty i foto podléhají autorskému právu.

Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.