Ať se Ti plánovací diář líbí a slouží po celý úžasný rok 2022!

Pojďme se skrze video-návod podívat na to, jak diář Vše začíná teď 2022 využít co nejvíce naplno. 

Pokud byl navíc k objednávce diáře přislíben i bonusový video-trénink, získáte k němu přístupy do 5 dnů na email, který jste zadali.

3 SKVĚLÉ TIPY PRO TVŮJ SKVĚLÝ ŽIVOT:

 

#1 TIP: Přidej se do Facebookové skupiny lidí, kteří makají na svém potenciálu!

#2 TIP: Sleduj můj Facebookový profil, kde zveřejňuji videa a živá vysílání!

#3 TIP: Získej motivaci zdarma ode mě osobně na Instagramu! Stačí dát „follow“.

Deklarace vítězů (v PDF)

Víš, proč se už celá tisíciletí používají Prohlášení a Deklarace? Není to jen slavnostní akt. Je to o tom, že naše mysl zpracovává informace na základě filtrace a směrování pozornosti. A tak pokud si předem vytyčíme, co hledáme ( = jak se chceme cítit, jaký život chceme, jakými chceme být) a rozhodneme se proto, pomáhá nám to tak následně i myslet a jednat. Proto si sám tuto deklaraci vítězů umusťuji nad svůj pracovní stůl a doporučuji to každému, kdo ví, že sejde-li z očí, sejde z mysli a spadneme do starých kolejí.

A tak je fajn si tuto deklaraci vytisknout na pořádný papír a umístit viditelně na místo, kde se díváme nejvíce času a občas si ji říci nahlas. Však víte, že mozek má různá centra podle našich smyslů a chceme-li něco co nejvíce dostat do sebe, pak je dobré využít i svého hlasu a případně gest i pohybu, když si deklaraci čteme. Stáhni si ji kliknutím na tlačítko níže tak, že dáš na něj pravé tlačítko myšli a „Uložit jako…“:

Jaké by to bylo ovládnout umění sebe-motivace? 

Naučit, se jak mít vášeň pro svou práci i do života?

 

Zažij legendární seminář Aktivuj svůj potenciál ŽIVĚ s Radkem Karbanem. 

Vřele doporučuji každému, kdo chce svůj život posunout.

Informace jsou totiž hezké…, ale když nepocítíme jejich sílu skrze vlastní zážitek a nemáme lidi, kteří by nás byli v našich záměrech schopni dobře podporovat (vhodné prostředí), tak většinou selžeme. A proto Tě tak srdečně zvu na seminář Aktivuj svůj potenciál, který je právě jen teď v několika termínech a letos ho nezopakuji. Máš šanci tam potkat spoustu podobně naladěných a nadšených lidí, jako jsi právě Ty. A to má ohromnou hodnotu!

Během večera Ti také postupně odhalím několik nástrojů jak krok za krokem vykročit ze svých stínů a vyrazit na cestu z zářivému úspěchu mnohonásobně rychleji (získáš před ostatními velký náskok). Rezervuj si tak své místo v datech a termínech na této stránce.

24 hodinový AKČNÍ PLÁN

Jak za jediný den objevit, kde dřímá příležitost rozvinutí Tvého potenciálu?

Jak najít své silné stránky? Přijít systematickou ověřenou cestou na to, co Ti může kompletně změnit život, jako kdybys našel svého vnitřního génia?

Pokud jsi k diáři nechytil i speciální 24 hodinový akční plán, máš nyní možnost to změnit. Objevíš díky němu rychle sadu akčních kroků, které volně navazují na knihu a pomohou Ti tak rychleji vykročit k životu, který si přeješ žít.

Nemusíš utrácet desítky tisíc za kouče a ztratit tím měsíce života. Mám ZKRATKU!

Akční plán je v elektronické podobě a budeš si ho moci stáhnout a vrátit se k němu.

Cena akčního plánu je 790 Kč. Pokud však zareaguješ dříve, než tato speciální nabídka vyprší a než časomíra dojde k nule, ušetříš 400 Kč a máš to jen za 390 Kč!


ŘEKNI O DIÁŘI I SVÝM PŘÁTELŮM! smile

Americký kouč Jim Rohn dělal jeden převratný výzkum, ve kterém dokázal přímou úměru mezi kvalitou našich vztahů, našim zdravím, a našim příjmem, z hlediska průměru toho samého u našich 5ti nejbližších přátel. Proto posuň své přátele touto knihou (dej jim ji jako dárek) anebo jim pošli jenom odkaz s tipem, či odkaz prostě jen nasdílej na Facebook, a ve výsledku tak pomůžeš zlepšit život i sobě. A ještě jim uděláš radost. 🙂 

 

🎁 DÁREK: Radkova elektronická kniha Proměň své sny v realitu 🎁

 

Stáhni si průvodce k Tvým cílům a snům, kterého jsem napsal před mnoha lety.

Přesto příběhy a postup v ní ukrytý trvá věky.

Ať se Ti líbí a stáhni si i pracovní sešit – s ním se to rychle rozhýbe. 🙂


VÁŠ ODKAZ KE STAŽENÍ – ebook ->>>

VÁŠ ODKAZ KE STAŽENÍ – sešit ->>>


(klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a dejte „uložit jako“)

Potkej podobné lidi - skupina

Jaké by to bylo být v kontaktu s podobně naladěnými lidmi, jako jsi Ty sám/sama? Zaměřené na osobní rozvoj a rozvíjením svého pravého potenciálu? Bylo by to super?

Tak to je super! Připoj se k této Facebookové skupině a my si Tě tam schválíme, ať můžeš začít nasávat další inspiraci a know-how každý den. 🙂  Pojď se přidat.

Každý z nás o několik desítek centimetrů vyrostl.Jsme úplně jiní lidi. Jsem na nás hrdej, jací jsme!

Pavel Holoubek

majitel IT firmy

Život se mi zlepšil díky Radkovi doslova o STOVKY procent!

Kamila Brunias

podnikatelka

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

© Copyright 2018 - Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.
Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.