VÍTEJ VE SVÉ ČLENSKÉ SEKCI
Záznam semináře KÓD VÍTĚZE je pro Tebe připraven.
Níže nalezneš všechny tři částí záznam. Určitě doporučuji udělat si čas na shlédnutí celé části, zapisovat si a nasát tak maximum. A aby se Ti pracovalo se záznamem ještě lépe, prezentace je k němu v čitelnější podobě níže, přepínej si ji zároveň při sledování záznamu, pokud budeš potřebovat.

Ať přijdou klíčové AHA momenty už za chvilku Ti přeje s láskou Radek Karban.

P.S. Jelikož jsem dal na místě lidem jednu příležitost jak pokračovat dále, nebylo by myslím fér Tě o ni připravit, když ses třeba semináře nemohl/a zúčastnit. A tak tu stejnou šanci máš na 72 hodin právě od teď taky. Tak si záznamy do té doby projdi, než vyprší, protože něco takového se nebude opakovat.

Tato členská sekce je zabezpečena a monitorována pro více přístupů na stejného uživatele.

#1 TIP:
Přidej se do Facebookové skupiny lidí, kteří makají na svém potenciálu!
#2 TIP: Sleduj Radkův Facebookový profil, kde zveřejňuje videa a živá vysílání!
#3 TIP: Získej motivaci zdarma od Radka na Instagramu! Stačí dát „follow“.
ZÁZNAM SEMINÁŘE KÓD VÍTĚZE

I. ČÁST:
Základy o dosahování úspěchu + první principy celého semináře.

II. ČÁST:
Další principy vítězů + jak překonat navždy jakýkoliv strach a obavy.

VAŠE ŠANCE: ZAŽIJTE BOD ZLOMU VE 3 NABITÝCH DNECH!

Tento 3-denní intenzivní trénink Zažehni Svou Sílu se koná jen jednou ročně pro ty, kteří se chtějí postavit svým strachům, limitujícím přesvědčením, nejistotě, obavám z odmítnutí i kritiky, pocitům typu „nejsem dost dobrý, to nezvládnu, na to nemám, ještě musím to a to, nemám silnou vůli, nevěřím si jak bych si přál atd…“.

Zároveň je také pro ty, co chtějí ovládnout sílu psychologie své mysli a ovládat své emoce, nebýt již dále ovládán jimi. Je systematický a prožitkově zaměřený, aby se změnilo spoustu věcí. Je určený pro lidi, co nechtějí být již déle v šedé zóně průměru. A také prot ty, co již mají nějaké kurzy, semináře zasebou, ale zjistili, že teorie zůstává jen teorií a chtějí to začít konečně žít! Probudit toho lva v sobě. Jít do věcí naplno. Dělat to, co milují. Jít do akce!

To, co na tréninku zažijete, si budete pamatovat celý život, posune Vás to po emocionální i mentální stránce podle vzoru nejúspěšnějších lidí světa. Zažijete věci, za které olympionici platí statisíce, aby se z hlediska své víry a drivu posunuli na vyšší metu soustředěnosti a zapálení. Ano, je to přesně ten BOD ZLOMU, na který tolik lidí čeká, až přijde. Máte tu šanci doslova na dlani.

Otázka zní: Jak rychle se chcete dostat do života,
po jakém toužíte, rychle nebo pomalu?

Ovládněte sílu své mysli a využívejte potenciál svých emocí a hlavně buďte jejich pánem!
Právě teď je aktivována Vaše zvýhodněná cena tréninku, která po vypršení časomíry skončí.


III. ČÁST:
Poslední z principů vítězů + klíčový princip 10X.

Připojte se do platformy Hvězdného klubu 10X v předprodeji!

Právě teď otevírá brány platforma úspěšných s úspěšnými 10X Hvězdný Klub! A Vy jste dnes srdečně zváni se připojit k těm, kdo chtějí růst desetinásobně – v byznysu, kariéře i životě. Na této platformě potkáte celou řadu úspěšných lidí, kteří jsou otevření sdílet své kontakty, postupy a strategie, jak vyšvihnout svůj život vzhůru.

V 10X klubu najdete hodnotný prémiový obsah, video-lekce, živá mentoringová vysílání, stejně jako kalendář živých akcí setkání členů za účasti osobností z řad byznysu, kultury a vrcholového sportu. Zlaté pravidlo praví, že lvi se drží se lvi, ovce s ovcemi. Buďte Vy tím lvem, který nakopne svůj život tím správným směrem a udrží si dlouhodobě a systematicky 10x rychlejší růst, drive i progres, než všichni ostatní. Teď máte šanci před očima!

Otázka zní: Jakou by pro Vás mělo hodnotu mít 10X větší příjem? 10X rychlejší posun v životě? 10X kvalitnější lidi kolem sebe? Dokážete si to představit?

Připojte se za extra zvýhodněných startovacích podmínek do 10X klubu hned teď. Vše je pro Vás uvnitř již připraveno a můžete mít již za pár hodin svůj přístup do celé platformy!

Potkej podobné lidi - skupina

Jaké by to bylo být v kontaktu s podobně naladěnými lidmi, jako jsi Ty sám/sama? Zaměřené na osobní rozvoj a rozvíjením svého pravého potenciálu? Bylo by to super?

Tak to je super! Připoj se k této Facebookové skupině a my si Tě tam schválíme, ať můžeš začít nasávat další inspiraci a know-how každý den. 🙂  Pojď se přidat.

Radek Karban pomohl již tisícům lidí posunout život na vyšší úroveň úspěchu, hloubky a naplnění skrze své kurzy a tréninky. Po 10ti letech zkušeností tak to nejlepší know-how shrnuje ve své knize Aktivuj Svůj Potenciál, aby dnes každý mohl objevit, co je skutečně v něm a proměnit svůj život doslova v mistrovské dílo. Radek veří, že si to každý zaslouží!

Máš dotaz? Napiš nám:
akademie (zavináč) radek-karban.cz
SPOJ SE S AUTOREM: 

Facebooková skupina – rozvíjej svůj potenciál!

Facebook – live streamy a exklusivní videa
Twitter – rychlé novinky z první ruky
Instagram – denní motivace
YouTube – návody a webináře
LinkedIn – spolupráce/job/byznys

© Copyright 2018 - Pomáháme uspět s.r.o.
Texty i foto podléhají autorskému právu.
Všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů | VOP
Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.