Vyberte stránku

Poznej svůj pravý potenciál

Rozhoduj se lépe. Dotahuj věci. Skoncuj s prokrastinaci. Zvyš svou energii. Reaktivuj svou sílu!

Překroč své limity

Vezmi zmizík a vymaž z hlavy své dlouholeté limity, strachy a přesvědčení, že se něco nedá.

Proměň sny v realitu

Naprogramuj se na úspěch! Ovlivni svou realitu. Měj výsledky, jaké jsi vždycky chtěl!

⏰ POZOR: BLACKFRIDAY AKCE BĚŽÍ PRÁVĚ TEĎ! JEN 21 MÍST ZA AKČNÍ CENU A JE TO PRYČ! ⏰

Na Zažehni Svou Sílu 2021 se staneš architektem své vlastní budoucnosti.

Život je tu od toho, abychom ho žili. Ne o skutečném žití jen stále snili…. 

„Tu největší bitvu, kterou musíme vyhrát, je bitva s naší myslí.“

95% populace má ve své mysli ukryto více neposilujících a destruktivních programů, než těch posilujících. Není se pak čemu divit, že lidé naráží na pocit vnitřní nejistoty, bojí se učinit odvážné rozhodnutí, řeší hypotetické situace, trpí rozhodovací paralýzou a prokrastinací. Skrze nejnovější metody a techniky z neurověd, životního koučování a aplikované praktické psychologie změníte přímo na místě neposilující programy ve své hlavě a vytvoříte si nové jádro své silné osobnosti. Naučíte se vítězit!

„Pokud budeme čekat na to, až budeme připravení, pak budeme nejspíše čekat do konce života.“ – Lemony Snicket

Připadá Vám, že se někdy točíte v kruhu? Narážíte na překážky a už Vás to štve? Rádi byste jen neodkládali nesplněné cíle na další roky, ale skutečně dostáli svým rozhodnutím a své přání, vize a touhy žili? Tak přijďte zažít kvantový skok. Posunout se vymazleným procesem o světelný rok kupředu a místo přešlapování se nechat vyvézt výtahem vzhůru.

„Miřte na Měsíc. I když se netrefíte, stále skončíte mezi hvězdami.“ – Les Brown

Vysoce úspěšní lidé, skuteční lídři a olympionici nevěří na náhody ani na štěstí. Věří na systematickou průpravu. Vytvořili si díky své houževnatosti a neustálému učení od svých mentorů a dalších úspěšných lidí vzorce chování, které jim přináší výsledky znovu, znovu a znovu. Využívají toho, co fungovalo jiným, místo aby na to přicházeli jen sami metodou „pokus omyl selhání“. Proto na tréninku Zažehni Svou Sílu uslyšíte jen ověřené a praktické vychytávky, fígle a nástroje, které Vám dají neférovou taktickou výhodu. 

„Jednou za rok jděte někam, kde jste ještě nebyli.“ – Dalajláma

Představte si tři dny ve společnosti desítek lidí s ohromnou touhou změnit svůj život. Jedno magické místo, kde potkáte lidi, jako jste Vy. Prostředí, ve kterém získáte podporu, která Vás nenechá na holičkách, ale nakopne Vás ve Vašem maximálním růstu! Líbí? Tak to je přesně atmosféra tréninku Zažehni Svou Sílu, který se koná v TOP HOTEL PRAHA 1 – 3. října 2021, aby byl trénink skutečně TOP.

Poznáte plán svého života

Uvidíte, jakým směrem jdete versus jakým směrem byste jít měli díky hlubšímu spojení se svou intuicí.
Zažijete fenomenální zkušenost Setkání se svým JÁ.

Naučíte se eliminovat strachy

Poznáte své největší strachy a naučíte se, jak se s nimi vypořádat jednou provždy. Pochopíte, jak dát stopku Vnitřnímu kritikovi. Ucítíte znovu pocit svobody!

Ovládnete motivaci k velké akci

Buď jsme motivovaní, nebo demotivovaní. Není nic mezi. Poznejte svůj Motivační typ a znásobíte míru své produktivity a schopnosti věci dokončovat.

Posílíte si svou sebedůvěru

Když si věříme, je život vždy snažší. Ostatní nás vnímají tak, jak se cítíme my sami. Naučíte se více si věřit v každé situaci díky objevení Zdroji osobní síly.

Odhodíte zbytečné masky

Je zbytečné tvářit se, že je vše v pořádku, i když není. Stejně jako se usmívat, když nám do úsměvu není. Poznáte přístup TRUE SELF, abyste žili v harmonii.

Roztočíte kolotoč hojnosti

Vesmír nám dává přesně to, co přitahujeme. Poznejte příčiny současného stavu a rozpoznejte Vaše možné příležitosti, které díky metodě Nakopávač příjmů.

To všechno ve třech nabitých dnech

Pro nejlepší rok Tvého života!

Aby se nemožné proměnilo v realitu.

Získáte praxí ověřené návody a strategie k povýšení svého JÁ na nejlepší verzi! Ano, to není jen nějaký lístek na seminář, ale transformační trénink s nástroji, které Vás vystřelí vzhůru!

DEN 1 | 1. října 2021

Uvolníte svou skrytou sílu!

DEN 2 | 2. října 2021

Vnesete svému životu druhý rozměr.

DEN 3 | 3. října 2021

Vytvoříte dlouhotrvající změnu.

Jedno místo. Jeden termín.
 Změna na celý život.

Kde? TOP HOTEL PRAHA.
Ubytování na místě? Stále k dispozici.

Běžná cena vstupenky: 14 950 Kč
Dnes v této zvýhodněné akci však neplatí.

Dnešní cena vstupenky: 14 950 Kč
Vaše cena vstupenky: jen 6 990 Kč

 Pospěšte si. Jen pro prvních 21 lidí.

 Akční 53% sleva platí právě teď 

(ušetříte právě teď 7 960 Kč) 

Potřebujete slyšet reference?
 Popis účastníka, který to zažil…

Již zažilo lidí

hodin tréninku

A protože je dnes speciální den…
 Máte ke vstupence MEGA DÁREK!
Online video-trénink
Životní Průlom Ultimátum

Zažijte to taky. Změní se HODNĚ VĚCÍ!

Čím déle však budete váhat, tím více riskujete, že tuto zvýhodněnou akci prošvihnete a život si přijdou změnit jiní. Rezervujte si raději místo hned.

Skvělé! Jen tak dál!

Čím více lidem o této stránce řeknete, tím krásnější svět společně vytvoříme, protože když osobnostně rosteme, rozvijíme se a stáváme se šťastnější (a to je nakažlivé). Vážím si toho a proto také dělám to, co dělám. Inspiruji druhé a to je to nejvíc, co mohu udělat. Děkuji za podporu a sdílení!

Můžeme se hned teď spojit také na Facebooku skrze mou fanouškovskou stránku, ať máte novinky z první ruky a denní motivaci jako bonus. :) A jestli sledujete YouTube, sledujte má videa i tam.
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero má hodnotu 79 Kč, ale dnes jej může ZDARMA získat každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Moji vizí je pomoci co největšímu počtu lidí ŽÍT SVŮJ OPRAVDOVÝ život, podle sebe, ne podle systému. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že sis ji objednal(a) hned teď:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
MALÁ PROSBA...
od autora této knihy
Uděláš mi laskavost?
Ať inspirujeme co nejvíce lidí v ČR!
Protože jsi z města, kde nebydlím, máš určitě kolem sebe přátele, kteří by měli také zájem přidat se na tento seminář. Proto Tě chci požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že jdeš a inspiruješ je a ještě si to třeba celé užijes dvojnásob:
Mí klienti mě v průzkumu ohodnotili:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
Ukázky. Demonstrace. Prožitkové cvičení. Motivace. Inspirace. Skvělé lidi!
Objevíte systém superfaktorů vítězů + 6 klíčových schopností trvajícího úspěchu
Kapacita sálu je omezená a ceny s blížícím se termínem rostou až na 2770 Kč
ZAŽIJTE UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL ŽIVĚ!
Výborně! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete Desatero poslat.
Desatero dnes může mít ZDARMA každý, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Kromě taháku ve formátu pdf se tak můžete těšit i na další nášup informací od Pomáháme uspět s. r. o. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Naučte se 7 kroků, jak proměnit svou VÁŠEŇ a to, co vás baví, v naplňující a výdělečný BYZNYS.
P.S. Doba se změnila! Lidé chtějí to, co umíte Vy!
PRÁVĚ DNES OD 20:00 VYSÍLÁM
Zadejte své jméno a e-mail pro tajný vysílací odkaz:
Vysílání je ZDARMA pro každého, kdo odebírá naše e-maily o rozvíjení a sebezdokonalování sebe sama. Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
TIP: Zajímáte se o zvýšení své hodnoty? Pak si toto zamilujete:
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Některá překvapení v životě mohou být i příjemná. Máte ode mě jednu volnou vstupenku pro dalšího člověka, který přijde na místo s Vámi. Využijte toho a dopřejte někomu dávku inspirace a motivace. Je to jedinečná šance, kterou nikdy jindy nedávám.
Nyní je třeba nahlásit JEHO/JEJÍ iniciály, ať člověka co půjde s Vámi vedeme na seznamu pro vstup.
Získáváte 1 další vstupenku!
Tyto poskytnuté osobní údaje (tedy jméno, telefon a e-mail) budeme střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde. Pokud nejste osobou, kterou zadáváte (poskytli jste odkaz), musíte mít její souhlas.
GRATULUJI!
Přemýšlíš o knize a chceš se přesvědčit, že Tě bude bavit?

Připravil jsem Ti zdarma ukázku.
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Na slovíčko... Neodcházejte s prázdnou!
Stáhni si hned ukázku
Do pár minut očekávej e-mail od "Radek Karban", ve kterém najdeš odkaz na stažení ukázky mé knihy. Podívej se do složky Hromadné nebo Nevyžádané nebo Promo, patrně bude tam. E-mail přetáhni pak myší do složky Doručená.

Parádní čtení Ti přeje
Doprava dnes zdarma!
11 000+ šťastných majitelů knihy se nemohlo mýlit. Přidej se k nim a nechám Ti ji doručit až ke dveřím zdarma. Ušetříš 200 Kč a navíc získáš bonusový pracovní sešit v hodnotě 700 Kč jako dárek.

Tohle nepočká...
Perfektní, už se to posílá... :-)
Pár stránek je na cestě
STÁHNI SI UKÁZKU
Chceš vědět, na co se máš těšit? :-)
Získej 3 kapitoly na ukázku zdarma.
Prima! Teď už jen maličkost:
Zadejte e-mail, na který chcete pozvánku poslat.
Zadáním svého emailu odemknete přístup k tajné nabídce, která vám umožní lépe řídit váš čas, lépe plánovat a mít rychleji "hotovo". Vaše osobní údaje (tedy jméno a e-mail) budeme v Akademii Radka Karbana firmy Pomáháme uspět s.r.o. střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.
Chcete ušetřit?
OK, získejte extra 5% slevu:
Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení Akademie Radka Karbana.
Gratuluji, získáváte 5% SLEVU.

Slevový kód zní: DAREK5

Uplatníte v objednávkovém formuláři.